نواخته‌شدن زنگ انقلاب در مدارس بشاگرد
+ پ -
نواخته‌شدن زنگ انقلاب در مدارس بشاگرد

زنگ انقلاب در مدارس بشاگرد همزمان با لحظه ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی نواخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، زنگ انقلاب در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دبیرستان دکتر حسابی شهر سردشت بشاگرد به صورت نمادین و همزمان با سراسر کشور نواخته شد.

در این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، مدیر کل امور اداری و مالی استانداری، فرماندار بشاگرد و جمعی از مسئولان شهرستان بشاگرد حضور داشتند.

فلکناز دهقانی فرماندار شهرستان بشاگرد ضمن عرض خوش آمد گویی گفت: برای تعیین هویت فرهنگی انقلاب و یادآوری آرمان‌های انقلاب در میان دانش آموزان این مراسم در مدارس بشاگرد برگزار شد.
دهقانی افزود: این مراسم ویژه به مناسبت فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد که فرهنگیان به عنوان قشر تاثیر گذار و دانش آموزان به عنوان یادگار شهدای انقلاب میزبان این جشن بودند.
علی رئوفی معاون توسعه و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: دانش آموزان در سال ۵۷ در جهت حفظ دفاع و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری مدارس را ترک و برابر دسیسه های مختلف نظام استقامت کردند.

رئوفی اظهار کرد: بعد از ۳۷ سال جنگ تحمیلی و باتوجه به استقامت مردم، دشمن برابر ملت ایران سرتعظیم فرود آورد.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشته است، تصریح کرد: حاصل پیروزی انقلاب ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار معلم بوده که نشات گرفته از عرصه انقلاب و دوران سازندگی است.

معاون منابع انسانی استانداری همچنین به جایگاه نظام اسلامی در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود: امروزه نظام اسلامی ما یک الگو برای تمدن جهانی است و نهالی که امام راحل کاشتند در این ۳۷ سال به خوبی از پس تلاطم های روزگار سربلند بیرون آمد.

علی رئوفی اذعان داشت : ما باید برای راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند آمادگی کامل داشته باشیم و با وحدت و شوق و نشاط در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و با نیروی جشن های انقلاب در انتخابات حضور گسترده داشته و حماسه دیگر خلق نماییم.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff