نهم دی ماه روز جشن تکلیف نسل سوم انقلاب است/مسئولین آمارهای دروغین به مردم ندهند
+ پ -
نهم دی ماه روز جشن تکلیف نسل سوم انقلاب است/مسئولین آمارهای دروغین به مردم ندهند

امام جمعه حاجی آباد گفت: نهم دی ماه روز جشن تکلیف نسل سومی های انقلاب ما است و منتظر حضور گسترده مردم را در این روز خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جمع حاضرین درکنفرانس وحدت اسلامی گفت:دستور خداوند به پیامبر(ص) این بود که برکفار سخت بگیرید و هرجا لازم بود که جهاد سیاسی، اقتصادی، رسانه ای، فرهنگی کنید و دائما در حال جهاد علیه منافقین باشید گاهی هم اگر لازم بود به جنگ دشمن بروید و هیچ گاه با دشمن آنهم دشمن اسلام و مسلمانان سازش نکنید و تقوا داشته باشید .

حجت الاسلام مختاری بیان داشت: اوضاع امروز عراق، میانمار و کشورهای متعدد اسلامی را ببینید که امت اسلامی را به جان هم انداختند تا  صهیونیسم بین الملل و اسرائیل در سایه امن باشند.

مختاری خطاب به نخبگان جهان اسلام افزود: ای نخبگان جهان اسلام یک کم از بالا به مسائل جهان اسلام نگاه کنید ببینید شیعه بر علیه شیعه و سنی در مقابل سنی جنگ های قبیله ای که استکبار در جهان اسلام به راه انداخته اند، باید نخبگان جهان اسلام بیدار شوند و جهان اسلام را بیدار کنند.

وی تصریح کرد: ما مسلمانان مشترکات زیادی داریم و این شیعه انگلیسی و سنی امریکایی به راه انداخته اند ، نه شیعه لندن و نه سنی های آمریکایی همه آنها برنامه هایشان به دست استکبار جهانی است اینها حقیقت جهان اسلام را از بین می برند خیلی باید مراقبت کنیم.

مختاری یادآور شد: دو اراده در منطقه شکل گرفته یک اراده استکبار جهانی و امریکای خبیث و کشورهای مرتجع عربی که همراه اینها هستند یک اراده جبهه مقاومت ایران اسلامی است که به فضل خدا  پیروز بر این صحنه مبارزه، اراده ایران اسلامی است.

مختاری در پاسخ به سخنان نخست وزیر انگلیس آن روباه مکار گفت: آنها با چه رویی می آیند و از دفاع مردم منطقه حرف می زنند مردم این منطقه هیچ گاه فراموش نمی کنند که چند صد سال استکبار و انگلیس خبیث در این منطقه حضور داشتند مگه ما مستعمره انگلیس نبودیم و اموال ما را غارت می کردند حالا اینها دایه دلسوزتر از مادر شده اند بفهمید و کلا سرتان نرود هم مسئولین نظام ما و هم مردم  اگر جواب این سخن نخست وزیر را ندهید این بچه کشورهای خلیج فارس برای ما شاخ خواهند شد.

مختاری در بخش دیگر سخنان خود بیان داشت:توصیه به ملت ایران راه پیروزی و رستگاری راه امام و انقلاب است راه تمسک به قران و خدا و ایستادگی در مقابل ظلم است .

امام جمعه حاجی آباد یادآور شد: پیش روی ما نهم دی ماه است که این روز، روز بصیرت است و مردم ما فراموش نکردند اتفاقات سال ۸۸ رو یک اتفاق بزرگ و شیرین انتخاباتی شکل گرفت با حضور ۴۰ میلیون نفر که رای قاطع دادندکه این حضور می توانست یک پشتوانه محکم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی، ملت و مسئولین ما باشد و عده ای این شیرینی را به کام ملت ما تلخ کردند و تهمت بزرگ تقلب در انتخابات و تهمت به نظام مقدس اسلامی بود.

وی ادامه داد: عده ای افراد را به خیابان کشیدند و امنیت کشور را به خطر انداختند ببینید امروز عراق، ترکیه ،سوریه امنیت ندارند ولی کشور ما در امنیت کامل بسر می برد، مردم را فریب دادند و گناه بزرگتر اینکه دیدند آمریکایی ها دارند پای کوبی می کنند افراد اینها و دلارهای اینها سراریز به ایران شده است و اشک حضرت آقا را می دیدند با همه اینها ولی لج بازی می کردند به مقدسات توهین شد و عکس امام را به آتش کشیدند فکر امام و راه امام را به آتش کشیدند.

مختاری یادآور شد: آرمان های نظام ما دفاع از مظلوم مقابله با کفر بود ولی عده ای در مقابل اصل ولایت فقیه شعار می دادند هیچ کدام از آنها از اعمال نادرستشان توبه نکردند و برنگشتند اما ملت در نهم دی ماه کار را تمام کرد و مقام معظم رهبری روشنگری کردند کوتاه نیامدند در مقابل همه آنها ایستادند و ملت هم پای موعظه رهبر ایستادند و ۹ دی ماه جوانان و مردم ما یک پارچه در خیابان آمدند و برعلیه فتنه گران شعار سردادند .

مختاری، نهم دی ماه روز تکلیف نسل سومی های انقلاب ما است و منتظر حضور گسترده مردم را در این روز خواهیم بود.

حجت الاسلام مختاری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به بدعهدی آمریکا در قضیه برجام افزود: مسئولین باید در خصوص بد عهدی امریکا در قضیه برجام یک جواب در خور شانشان به آنها بدهند و این حرف مردم است اگر ما بخواهیم ملاحظه بکنیم دیگر چیزی باقی نمانده است از همان اول هم قرار نبود که امریکایی ها گره ای از کار ما باز بکنند آنها دشمن در مقابل ما هستند عده ای ساده گی کردند و فریب لبخند دشمن را خوردند و باید به اینها یک پاسخ کوبنده داده بشود.

وی افزود:  آمارهایی از سوی مسئولین برای مردم مطرح می شود که این آمارها با وضع زندگی مردم هم خوانی ندارد این که در فلان قضیه رشد اقتصادی داشتیم و مردم هم سفره هایشان را نگاه می کنند و میبینند که سفره آنها خالی ولی آمارها دروغ هستند و مردم اعتمادشان را نسبت به مسئولین از دست می دهند ، هیچ گاه مسئولین آمارهای دروغین به مردم ندهند و به جای این آمار و ارقام ها به فکر اقتصاد کشور باشند.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff