تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 151048
تاریخ انتشار:سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

نهم دی ماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت

گروه اجتماعی هرمز به مناسبت ۹ دی روز بصیرت ومیثاق با ولایت در یاداشتی به اهمیت این روز پرداخت و نوشت روز نهم دی ماه آغاز گر فصل جدیدی از مبارزه بود،مردم غیور ایران با حضور میلیونی خود در دفاع از ولایت با کوبیدن مشت محکمی بر دهان معاویه زمان زمان اقدام به پایان دادن […]

نهم دی ماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت

گروه اجتماعی هرمز به مناسبت ۹ دی روز بصیرت ومیثاق با ولایت در یاداشتی به اهمیت این روز پرداخت و نوشت روز نهم دی ماه آغاز گر فصل جدیدی از مبارزه بود،مردم غیور ایران با حضور میلیونی خود در دفاع از ولایت با کوبیدن مشت محکمی بر دهان معاویه زمان زمان اقدام به پایان دادن هجوم دشمن با خدعه های جنگ صفینی نمودند وبا شکست آنانان،قرآن های بر سر نیزه را به مساجد باز گرداندند ودشمنان ولایت را مجبورکردند با ابتر ماندن استراتژی نهروانی که آخرین سنگر آنها در برابر ولایت است پناه ببرند.

درواقع دشمنان وبد خواهان داخلی ولایت از ۹ دی ماه به بعد ،به رونمایی از آخرین از چهره نفاق آلود خود پرداخته و می پردازند. استراتژی نهروانی خلاصه می شود دربه کارگیری ادبیات وچهره های انقلابی – مذهبی در مبارزه و پیشبرد اهداف خود در پس نقاب دلسوزی برای انقلاب ومذهب که از این پس شاهد رفتار هایی اینگونه خواهیم برد.

باید منتظر بود که از این پس فتنه گران هرروز به بهانه ای فریاد واسلاما و انقلابا سر دهند ودر اسلام خواهی مانند مارقین اما منافقانه تر از آنان، از ولی خدا سبقت بگیرند. می توان گفت پیش از این فضای کشور صحنه امتحان آن بخش از جامعه بود که کمتر به ظواهر دینی پایبند هستند ودر طول این مدت،فضا برای قشرمذهبی کاملا شفاف بود. اما فتنه و آزمایش سخت الهی برای انسانهای مذهبی مان از این مرحله آغاز خواهد شد. هر چند به نظر می رسد ،نفاق و بازیگری خوارج قرن ۲۱ در مقایسه با خوارح صدر اسلام ،کار را برای ملت انقلابی مان ساده تر می کند. با مطالعه تاریخ اسلام
وبررسی شرایط موجود کشور، به نظر می رسد سه دسته از شخصیت ها ومسئولان نظام درماه های به صف بندی در مقابل ولایت به رهبری «نقطه ثقلی» که بنا بر دلایلی مبارزه پیش روی را آخرین رویارویی خود با ولایت می داند بپردازد.
الف:عده ای از شخصیت ها ومسئولان ساده دل وعافیت طلب که با توجه به آگاهی شان نسبت به قدرت «نقطه ثقل» جبهه مقابل ولایت و پرهیز شان از هر گونه درگیری واینکه در رویارویی میان «نقطه ثقل» و ولایت با لاخره باید طرف یکی باشند واین برایشان هزینه دارد ودر صورت زبانم لال،قلمم خرد پیروزی «نقطه ثقل»مجازات سختی در انتظا رشان است،ترجیح مدهند خودشان را به خواب بزنند ومدام توجیه کنند که نخیر «نقطه ثقل» در مقابل ولا یت نیست وبا ولایت است وضد انقلاب فقط آمریکا ،اسرائیل ومنافقین وهمین چهار تا جوان (فریب سران چپ را خورده » آشوبگرند.

ب)عده ای از شخصیت ها ومسئولان که متا سفانه در سال های پس از انقلاب وبه وسیله رانت های قانونی وغیر قانونی وبا فاصله گرفتن از سطح زندگی مردم به شیوه تجملاتی و اکثرا درشمال تهران زندگی می کنند وادامه دادن زندگی مرفه خود وخانواده هاشان درگرووجود وقدرت یافتن «نقطه ثقل » جریان برانداز مقابل ولایت می دانند .آنها به شکل های متفاوت در سال های بعد از انقلاب وامدار «نقطه ثقل»شده اند ودر صورت رویارویی «نقطه ثقل» و ولایت وبا توجه به دلیل گونا گون از جمله منش وروش مقام معظم رهبری در زندگی دنیوی که خود فرزندانشان در زاهانه ترین شرایط ممکن زندگی
می کنندو اعتقاد راسخ ایشان بر فاصله نگرفتن سطح زندگی مسئولان از مردم ،قطعا در رویارویی نهایی در صف حامیان «نقطه ثقل »قرار خواهن داشت.

ج)عده ای از شخصیت ها و مسئولان که از ابتدای انقلاب با ولایت مشکل ودشمنی داشتند وتنها با هدف ضربه زدن به انقلاب در پوست میش اعتقاد به انقلاب اسلامی رفتند ومناصب مهم راغصب کردند وبا توجه به سه دهه استقرار نظام اسلامی و اینکه انقلاب از تمامی گردنه ها با سر بلندی عبور کرده است،زحمات خود را بر باد رفته دیده واین بار ودر آخرین نبرد،نقاب از چهره بر می دارند و به مصاف آشکار با ولایت می پردازند. بدیهی است امت حزب الله باید با شناسایی این سه گروه ،پیشا پیش آمادگی رویارویی با آنان را داشته باشد.

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=151048
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,208 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی