نهم دی ماه برنامه ای از پیش تعیین شده برای راه اندازی جنگ احزاب در جامعه بود
+ پ -
نهم دی ماه برنامه ای از پیش تعیین شده برای راه اندازی جنگ احزاب در جامعه بود

خطیب جمعه میناب با اشاره به شاخصه های نهم دی ماه و با بیان این مطلب که نباید شعار های ۹ دی بر دیگر جوانب امروزی غلبه کند،گفت: سادگی است که اگر بگوئیم که هرج و مرج بوجود نیامد ،۹ دی یک برنامه از پیش تعیین شده و برنامه ریزی برای راه اندازی جنگ احزاب در جامعه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر در خطبه های نماز جمعه امروز سوم دی ماه در جمع نمازگزاران مینابی با بیان اینکه جهاد در نظام جمهوری اسلامی همیشگی است گفت: غرب در صدد است تا معانی جهاد را به معنای قتل در جامعه عوض کند.

 

امام جمعه میناب افزود: دشمن از راههای مختلف با شیبخون فرهنگی در صدد تضعیف معانی و روحیه جهادی انقلابیون در جامعه اسلامی تلاش می کند لذا در مقابله با  تهاجم فرهنگی دشمن عصمت فرهنگی نیز باید رعایت شود.

معتمدی فر بکاربردن الفاظ غیر متعارف نسبت به یکدیگر را نوعی استرس و ضعف فرهنگی عنوان کرد و  بیان داشت: در استفاده از الفاظ و واژگاه در گفتار با همدیگر در جامعه اسلامی هزینه تراشی نکیند.

 

وی در بخشی از سخنان خود به شخصیت امام راحل(ره) اشاره ای کرد و افزود: امروز دنیای اسلامی تحت تاثیر شخصیت امام راحل(ره) قرار دارد لذا شناخت و عمل به انقلاب امام یکی از ضرویات جامعه امروزی است.

حجت الاسلام معتمدی فر ابراز داشت: ظلم و تزویر ،ارزانی و گرانی های ما و مسئولین  هیچ غباری بر چهره تابناک انقلاب و امام راحل(ره) و رهبری نخواهد گذاشت.

این مقام مسئول تصریح کرد: قضاوت ها اگر نسبت به انقلاب ما مثل اختلاس های نجومی باشد والله به امام و انقلاب اسلامی ظلم کرده ایم اینها محنت هایی است که در زمان امام علی (ع) نیز اتفاق می افتاد.

وی با اشاره به نهم دی ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» اظهار داشت: روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.

معتمدی فر با اشاره به شاخصه های نهم دی ماه و با بیان این مطلب که نباید شعار های ۹ دی بر دیگر جوانب امروزی غلبه کند،گفت: سادگی است که اگر بگوئیم که هرج و مرج بوجود نیامد ،۹ دی یک برنامه از پیش تعیین شده و برنامه ریزی برای راه اندازی جنگ احزاب در جامعه بود.

امام جمعه میناب تصریح کرد: افرادی که سینه سپر کردند و در شهرستان ها با یک برنامه ریزی هدفمند فتنه ۹ دی را به راه انداختند و چهره هایی که به انقلاب ظلم کردند مراقب باشید در صحنه با تغییر رنگ گم نشوند و خود را انقلابی تر از انقلابی ها جا نزنند.

وی تاکید کرد: اگر ملت فهیم ایران اسلامی به بنی صدر و شماها با رنگ سیاه رای دادند به امام و مقام معظم رهبری و انقلاب با خون قلبشان رای خواهند داد.

خطیب جمعه میناب با بیان اینکه دنیای امروز تحت تاثیر شخصیت امام و انقلاب قرار دارد گفت: ما در طول تاریخ سگ کش بوده ایم و اگر سگی بخواهد بر علیه انقلاب اسلامی پارس کند آنرا با قناده پولایدن خواهیم بست.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff