نهم دی تبیین روحیه استکبار ستیزی و تبعیت از ولایت مطلق فقیه بود
+ پ -
نهم دی تبیین روحیه استکبار ستیزی و تبعیت از ولایت مطلق فقیه بود

مسئول معاونت فرهنگی سپاه امام سجاد(ع) اظهار کرد: ملت ها در تاریخ خود حوادثی را ثبت کرده اند که با تدبر و تعقل در پیدایش آن می توان سرشت و فرهنگ آنها را حس کرد و روز نهم دیماه برای ملت ما اینگونه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، احسان الله صاحب، مسئول معاونت فرهنگی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار لوار  با اشاره به حماسه نهم دیماه، گفت: ملت ها در تاریخ خود حوادثی را ثبت کرده اند که با تدبر و تعقل در پیدایش آن می توان سرشت و فرهنگ آنها را حس کرد و روز نهم دیماه برای ملت ما اینگونه است.

وی افزود: از نمونه این روزها و حوادث تاریخی می توان به حادثه صبرا و شکیلا توسط رژیم نامبارک صهیونیستی، حوادث مشابه توسط ارتش آمریکا و انگلیس و یا همین حادثه اخیر منا توسط رژیم آل سعود و اقدامات وحشیانه داعش پلید اشاره کرد.

مسئول معاونت فرهنگی سپاه هرمزگان با اشاره به حوادث مثبت برخی از ملتها مانند موج بیداری اسلامی ، اظهار کرد: در این میان حماسه آفرینی ملت ایران در مبارزه و تقابل با ظالمان زمان، آلبوم رنگارنگی است که نمونه آن در سایر ملتها یافت نمی شود.

وی با بیان اینکه هر اقدام ملی ایرانیان نشان از ظلم ستیزی و مبارزه با شیاطین بوده است، افزود: عمده این حرکات مرتبط با انقلاب شکوهمند اسلامی سال ۵۸ می بود تا اینکه مجددا حرکت عظیم انقلابی ملت در مقابله با شیاطین رقم خورد و سرشت انقلابی ایرانیان دوباره جلوه گر شد.

صاحب با بیان اینکه نه دی سال ۸۸ علاوه بر مشت محکم بر دهان یاوه گویان پیامی را منتشر نمود که تبیین پایداری روح استکبار ستیزی و تبعیت از ولایت مطلق فقیه بود، عنوان کرد: نهم دیماه در رگهای غیرت ایرانیان خون دوباره ای جریان داد.

مسئول معاونت فرهنگی سپاه هرمزگان خاطرنشان کرد: نکته مهمی که این روزها شاهد آن هستیم این است که عده ای قصد کم رنگ کردن پیام های این واقعه بزرگ را دارند که ظاهرا بنا نیست اصلاح ( آدم ) شوند و لذا دعا می کنیم از دامان شیطان بیرون آیند زیرا زمستان می گذرد و روسیاهی برای زغال می ماند .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff