نمایندگی، تعاون،کار و رفاه اجتماعی بستک به اداره ارتقا یافت

ابراهیمی گفت: شهرستان بستک که پیش از این به صورت نمایندگی فعالیت میکرد با پیگیری دفتر استان و موافقت وزارتخانه به اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ارتقاء یافت.

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: شهرستان بستک یکی از شهرستان های مهم و فعال استان هرمزگان است که تاکنون در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی مردم بایست به نمایندگی مراجعه می کردند.

وی افزود: خوشبختانه با ابلاغی که از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفته است این نمایندگی به اداره شهرستان ارتقا پیدا کرده است و این امر قطعا موجب سهولت بیشتر مردم در بحث پیگیری ها و انجام امورات خواهد شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: با ابلاغ دکتر سید جواد رضوی رئیس محترم مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی بستک به اداره ارتقا یافته است .

ابراهیمی بیان کرد: جهت تحقق ارتقا نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی بستک پیگیری هایی صورت گرفته است و در این بین تلاش های دکتر جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی هم بی تاثیر نبود که قدردان وی هستیم.

انتهای پیام/