نمایش ۲۳۰۰ اثر هنری کودکان و نوجوانان بستکی در نمایشگاه تابستانه کانون پرورش فکری + تصاویر
+ پ -
نمایش ۲۳۰۰ اثر هنری کودکان و نوجوانان بستکی در نمایشگاه تابستانه کانون پرورش فکری + تصاویر

نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری تابستانه اعضاء کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بستک با ۲۳۰۰ اثر افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ زهرا رحمانی مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بستک در مراسم افتتاحیه نمایشگاه اظهار داشت: پس از چند ماه زحمت و تلاش مربیان، کودکان و نوجوانان و والدین به بار نشسته و نمایشگاهی از آثار هنری کودکان شهرستان در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: کانون پرورش نتیجه فعالیت انسان‌های فرهیخته و آینده ساز کشور است و همه این موفقیت‌ها را در وفاق بین همکاران و تعامل با خانواده‌ها و ادارات شهرستان می‌بینیم.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از ۲۳۰۰ اثر فرهنگی و هنری در رشته‌های طراحی، سفال‌گری، نقاشی، معرق و منبت کاری کاغذ و کارگاه داستان به نمایش گذاشته شده است.

رحمانی گفت: کانون پرورش فکری می‌تواند بهترین مکان برای بروز استعدادهای کودکان باشد زیرا در این فضا تمامی فعالیت‌هایی که مربوط به آموختن و خلاقیت هست به کودکان منتقل می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: فعالیت و خروجی کار کودکان و نوجوانان شهرستان در کانون پرورش فکری نسبت به سال قبل پیشرفت چشمگیری داشته است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بستک با برخورداری از مربیان آموزشی در طول سال به ویژه تابستان دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند و سالیانه چندین نمایشگاه از آثار کودکان در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

untitled-2 %db%b1 %db%b2 %db%b3 %db%b4

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff