نمایش واقعه بازسازی غدیر با حضور شیعه و سنی در سیریک برگزار شد+ تصاویر
+ پ -
نمایش واقعه بازسازی غدیر  با حضور شیعه و سنی در سیریک برگزار شد+ تصاویر

همزمان با ۱۶۷ نمایش کشوری و ۶ نمایش استانی، نمایش بازسازی واقعه غدیر خم با حضور ۵ هزار نفر از مردم شیعه و اهل سنت شهرستان و جمعی کثیری از مسئولان شهرستانی و استان در ساحل شهر بندر کوهستک شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی این مراسم معنوی هر ساله در شهر بندر کوهستک شهرستان سیریک با شرکت گسترده آحاد مردم از سطح روستاها و شهرهای شهرستان و شهرستان های همجوار و مسافران و گردشگران بوِیژه برادران و خواهران اهل سنت در ساحل شهر بندر کوهستک برگزار شد.

این مراسم  با حضور سرهنگ دوم پاسدار جهانداری  مسئول معاونت اردویی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ، قا صفایی امام جمعه شهرستان ، عباسی معاون فرماندار سیریک ، جمالدینی و ذاکری بخشداران مرکزی و بمانی ، آیت الله پیر آراسته شهردار بندر کوهستک ، فرماندهان انتظامی ، دریابانی و نیروی دریایی سپاه، جمعی از علمای اهل سنت و روحانیون معظم، خانواده های شهداء ، ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان و اقشار مختلف مردم همراه با مراسم جشن و نمایش بازسازی واقعه غدیر برگزار شد.

یکی از شاخص های مهم و ارزشمند برگزاری این مراسم حضور و مشارکت و همدلی برادران و خواهران اهل تسنن و تشیع در این مراسم جشن و بازسازی است که در شهرستان سیریک به معنای واقعی کلمه وحدت و اتحاد اسلامی برگزار  شد.

انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff