نمایش دفاع از حقانیت مردم فلسطین و اعلام برائت از رژیم غاصب صهیونیستی در جزیره کیش
+ پ -
نمایش دفاع از حقانیت مردم فلسطین و اعلام برائت از رژیم غاصب صهیونیستی در جزیره کیش

مردم مسلمان و مومن جزیره کیش همراه و همگام با مسئولان، با وحدت مثال زدنی شیعه و سنی در کنار یکدیگر با فریاد های مرگ بر اسرائیل و استکبار جهانی از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام برائت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، همزمان با سراسر میهن اسلامی و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم مومن و روزه دار جزیره کیش به فرمان تاریخی امام راحل(ره) همچون سال های گذشته لبیک گفته و در راهپیمایی روز قدس با شکوه هر چه تمامتر حضور یافتند.

 

بنابراین گزارش، ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه ظهر آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حضور گسترده مردم همراه و همدل با مسئولان جزیره کیش در هوایی گرم و شرجی و با مشت های گره کرده از مقابل پردیس بین المللی دانشگاه تهران به سمت مصلای بزرگ کیش در حالی که فریاد مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیست سر می دادند نشان می دهد که ملت مسلمان ایران اسلامی همچنان در ایستاده و پا برجا از ملت مظلوم، زنان و کودکان بی دفاع فلسطین که به دست رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل به خاک و خون کشیده می شوند حمایت می کند.

 

ملت بزرگ ایران اسلامی امروز با تمام توان فریاد مرگ بر استکبار جهانی دادند و با این فریادها و با مشت های گره کرده جنایت های رژیم آل سعود، آل خلیفه و گروه های تکفیری داعش را که دست پروده اسرائیل و آمریکای جنایتکار هستند محکوم کردند.

 

آنها با فریاد های لا اله الا الله، الله اکبر، قدس پاره تن اسلام است، روز قدس، روز اسلام است؛ مرگ بر آل سعود، مرگ بر آل خلیفه، مرگ بر اسرائیل غاصب، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس نابودی دشمنان اسلام را خواستار شدند.

 

پس از راهپیمایی، مومنان روزه دار در مصلای جزیره کیش آماده اقامه نماز جمعه شدند. حشمت الله قنبری استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام  پیش از خطبه های نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

در پایان این مراسم قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس در دفاع و حمایت از ملت مظلوم فلسطین قرائت شده و با ندای الله اکبر و مرگ بر اسرائیل نمازگزاران مورد تایید قرار گرفت.

 

راهپیمایی روزجهانی قدس در جزیره کیش همزمان با ۸۵۰ شهر در ایران و دیگر کشورهای جهان برگزار شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff