نمایش بصیرت انقلابی مردم میناب در سالروز حماسه 9دی
+ پ -
نمایش بصیرت انقلابی مردم میناب در سالروز حماسه ۹دی

به مناسبت فرا رسیدن روز بصیرت ، مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی در بیت الزهرای شهرستان میناب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، صبح امروز همزمان با سراسر کشور جمعی از عاشقان دلباخته ولایت و حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس در این روز آمده بودند تا با بیعت با ولایت به دشمنان بگویند، برای پاسداری از ولایت و انقلاب تا پای جان خواهیم ایستاد.

محمدبنی خزائی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با میناب جنوب گفت: در این روز مردم میناب با ید واحد و شعار کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، مرگ بر انگلیس و داعش بهجهانیان ثابت کردند که هرگز صحنه های انقلابی را خالی نخواهند گذاشت.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب افزود: مردم انقلابی میناب همانند گذشته بلکه پررنگ تر و با صلابت تر در صحنه ها حاضرند و با این حضور خود لرزه بر اندام دشمنان و جهانیان انداختند.

 

این مقام مسئول حماسه ۹ دی را یک روز تاریخی و تجلی حماسه حضور مردم ولایی و انقلابی ایران اسلامی و تجلی بیعت امت با ولایت دنست و بیان داشت: ۹ دی با بعنوان یک روز تاریخی در بین مردم انقلابی نهادینه شود.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب نیز در این مراسم با میناب جنوب گفت: خلق حماسه ۹ دی یک درس عبرتی به خواص بی بصیرت بود تا بدانند که پیاده شدن از قطار انقلاب بر احدی جایز نیست.

 

سرگرد سید حسن فاطمی افزود: باید نقشه و اهداف دشمن از طریق آگاه سازی و ایجاد شناخت در بین نسل جوان وبعد از انقلاب رصد شود چرا که دشمن برای ایجاد فتنه در کشور دل بسته است.

 

وی خاطر نشان کرد: مردم انقلابی و با بصیرت شهرستان میناب با حضور خود اعلام داشتند که خط مستقیم ما ولایت و رهبری است و برای بر اندازی بساط دشمنان در منطقه ثابت قدم هستند.

 

مراسم گرامیداشت ۹دی با شعار های حماسی و راهپیمایی در مرکز شهرستان میناب همراه بود.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff