نمایشگاه کتاب و نوشت افزار اسلامی در سیریک برپا شد+تصاویر
+ پ -
نمایشگاه کتاب و نوشت افزار اسلامی در سیریک برپا شد+تصاویر

به مناسبت هفته عفاف و حجاب نمایشگاه کتاب ، محصولات فرهنگی و نوشت افراز اسلامی در شهرستان سیریک برپا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: این نمایشگاه ها شامل ۲۵۰۰ جلد کتاب ونوشت افزار است در دو  بخش مرکزی و بمانی و در شهرهای  بندر سیریک و کوهستک با تخفیف ۲۰ درصدی  دایر شده است.

وی افزود:این نمایشگاهها با هدف ترویج نمادهای اسلامی و ایرانی در بین دانش‌آموزان ، جوانان و نوجوانان و بسیجیان شهرستان به منظور فرهنگ سازی از طریق نوشت‌افزارها و کتاب ها و طرح های روی جلد کتاب ها و نوشت افزارها دایر شده است.

اسلامی یادآور شد: با توجه به سال اقتصادمقاومتی اقدام و عمل و منویات مقام معظم رهبری حضرت  امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر استفاده از کالاهای داخلی به منظور کمک به توسعه اقتصاد داخلی و حمایت از کالاهای ایرانی و مقابله با واردات کالاهای خارجی توجه به نکات ریز و جالب توجه بویژه کودکان و نوجوانان برای فرهنگ سازی و الگو قرار دادن نمادها و ارزش های اسلامی بسیار مهم و ارزشمند برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک اذعان داشت: اگر همه ما مدیران و مسئولان شهرستانی برای کمک به ترویج و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف ابتدا  از خانواده های خودمان ، بستگان ، اقوام و آشنایان شروع کنیم و در گام های بعدی جنبه های ارشادی ، اعتقادی و اسلامی را برای افراد اجتماع در پیش گیریم مطمئنا تاثیر گذاری و اثرگذاری آن بیشتر خواهد شد.

اسلامی اضافه کرد:حجاب و عفاف برای ما مسلمانان باید غیرت و خطوط قرمز هر مرد و زن باشد و حریمی است که در صورت بی توجه ای و گذر از آن بصورت خودکار  و زنجیروار پایه های ارزش ها و  آرمان ها اسلامی برای ما بی ارزش می شود و رعایت کردن و نکردن حجاب به امری عادی و معمولی مبدل می شود .

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff