نمایشگاه های کتاب جزیره کیش آغاز به کار کرد

+ پ -
نمایشگاه های کتاب جزیره کیش آغاز به کار کرد

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی جزیره کیش میزبان دو نمایشگاه کتاب در سرای هنر و فرهنگسرای سنایی کیش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، شامگاه سه شنبه نمایشگاه های کتاب کیش به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برنامه ریزی و برپا شد.

بنابر این گزارش، نمایشگاه کتاب فرهنگسرای سنایی کیش که از ۲۴ تا ۲۹ آبان ماه پذیرای علاقمندان به کیش است کتاب های خود را با ۲۰ درصد تخفیف به دوستداران یار مهربان عرضه می کند.

در نمایشگاه کتاب فرهنگسرای سنایی کیش بیش از یک هزار عنوان کتاب در زمینه های مختلف، علمی، تاریخی، فلسفی، روانشناسی، ادبیات و رمان، از نویسندگان داخلی و خارجی به نمایش درآمده است.

همچنین بخشی از این نمایشگاه به کودکان اختصاص داده شده و علاوه بر عرضه کتاب های کودک بخشی از نمایشگاه به غرفه های هنری و تفریحی کودکان اختصاص داده شده است که از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۱ فعال است.

نمایشگاه کتاب دیگری همزمان با این نمایشگاه در سرای هنر جزیره کیش جنب تالار شهر به همت امور زنان کیش و تحت نظارت معاونت فرهنگی و اجتماعی در حال برگزاری است که در این نمایشگاه کتاب ها با تخفیف ۵۵ درصد به علاقمندان عرضه می شود.

نمایشگاه پوستر عاشورایی، در کنار نمایشگاه کتاب فرهنگسرای سنایی با نمایش پوسترهای منتخب از هنرمندان سراسر کشور در حال برگزاری است.

نمایشگاه کتاب فرهنگسرای سنایی با هدف ارائه جدیدترین عناوین کتاب های منتشر شده در کشور برای علاقمندان و کیشوندان از ۲۴ تا ۲۹ آبان ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ و ۱۷ عصر تا ۲۲ با تخفیف ۲۰ درصد در حال برگزاری است.

جزیره کیش با ۹۱ کیلومتر مربع مساحت در میان آب های نیلگون خلیج فارس داری ۶ مرکز فرهنگی و کتابخانه از جمله اندیشه، سنایی، قرآن و عترت، میرمهنا، میلاد و مینا و تعداد ۳۰ هزار و ۷۹۰ عنوان کتاب، نیاز ۳۷۷ عضو  فعال در کتابخانه های عمومی و کودک و نوجوان کیش را برآورده می کند که از این مقدار تعداد ۲۰ هزار و ۶۱۴ عنوان کتاب به کتابخانه های عمومی و تعداد ۱۰ هزار و ۱۷۶عنوان کتاب به کتابخانه های کودک و نوجوان تعلق دارد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff