نمایشگاه عکس دفاع مقدس در جاسک افتتاح شد
+ پ -
نمایشگاه عکس دفاع مقدس در جاسک افتتاح شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان جاسک و رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش نمایشگاه عکس دفاع مقدس در اداره آموزش و پرورش جاسک افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز ابراهیم کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش جاسک گفت:  برپایی نمایشگاه شیوه‌ای‌ مناسب برای ترویج و گسترش تمامی زوایای رویداد تاریخی جنگ در جامعه با هدف آگاهی‌بخشی به نسلی که دوران ایثار و رشادت‌های اقشار مختلف ملت ایران را درک نکردند و نمی‌شناسند، تصاویر به نمایش گذاشته شده نتیجه دفاع مردانه رزمندگان اسلام در هشت سال تحریم و تهدید دشمنان از جمله خودکفا شدن ایران اسلامی در عرصه‌ نظامی و دفاعی را به خوبی برای این نسل شفاف‌سازی می‌کند.

کریمی گفت : جنگ هشت ساله در شرایطی  ۳۱ شهریورماه سال ۵۹ از سوی رژیم بعثی عراق به انقلاب نوپای ایران تحمیل شد که کشور در بسیاری از زیرساخت‌های اجتماعی، اقتصادی، نظامی و سیاسی به هم ریخته بود.

رئیس اداره آموزش و پروش جاسک گفت:به مناسبت دفاع مقدس، نمایشگاه عکسی که به منظور پاسداشت حماسه آفرینی‌های رزمندگان اسلام و شهدا در اداره آموزش و پرورش جاسک آماده بازدید بازدید کنند گان است.

ضمناً در حاشیه این نمایشگاه عکس شهدا کتاب سلام بر ابراهیم که توسط معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش جاسک مسابقه کتابخوانی تدارک دیده بودند توزیع می شود.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff