نمایشگاه دفاع مقدس «از عاشورا تا ظهور» در رودان برپا می شود

سرهنگ پاسدارعبدالله صادقی فرمانده سپاه ناحیه رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: نمایشگاه دفاع مقدس امسال توسط قرارگاه های تحول محلات حوزه امام جعفر صادق(ع) و حضرت فاطمه(س) شهر رودان در محل بازارچه شهرداری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف سیر نمایشگاهی، روایتگری و بیان و نمایش عملکرد قرارگاه های تحول محلات با نام عاشورا، دفاع مقدس و ظهور برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه رودان ادامه داد: نمایشگاه دفاع مقدس به مدت 6شب با موضوعات انقلاب، دفاع مقدس، فتنه های 78-88، مدافعین حرم، مدافعین سلامت و گام دوم انقلاب با اجرای سرود، نمایش، روایتگری و راه اندازی فروشگاه منصف در این نمایشگاه برپا خواهد شد.

وی عنوان کرد: موضوعی که امروز ما با آن مواجه هستیم این است که رهبر معظم انقلاب تأکیدشان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است بنابراین باید برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید با رعایت تمام اصول بهداشتی انجام شود.

سرهنگ صادقی خاطر نشان کرد: اقتدار امروز کشور را مدیون خون‌های مطهر و پاک کسانی هستیم که در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند و اجازه از دست دادن حتی به یک وجب از خاک میهن را به دشمن ندادند.

انتهای پیام/