نمایشگاه دانش آموزی نانو و کانون آگهی تبلیغات در سیریک افتتاح شد+ تصاویر
+ پ -
نمایشگاه دانش آموزی نانو و کانون آگهی تبلیغات در سیریک افتتاح شد+ تصاویر

نمایشگاه دانش آموزی نانو شهرستان سیریک با زیر بنای ۱۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع با اعتبار یک میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،این نمایشگاه برای بیش ۵ هزار دانش آموز متوسط دوره اول و دوم  بمنظو ارتقای آشنایی دانش‌آموزان با علوم و فناوری نانو و زمینه‌سازی تحقیق و پژوهش دانش‌آموزی ، راه اندازی شبکه توسعه و تقویت آموزش های عملی فناوری نانو، بومی سازی علوم و هدایت و سازماندهی فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی و تقویت حس خود باوری در دانش آموزان  راه اندازی شد.

 

فناوری نانو درکشاورزی، آب، انرژی، محیط زیست و کاهش آلودگی های منابع طبیعی کاربرد دارد و امکان بازیافت و استفاده مجدد از مواد، انرژی و آب را برای انسان فراهم خواهند کرد.

 

فناوری نانو یکی از علم های روز و آینده جامعه بشری است که دستیابی کشور و جامعه به این فناوری از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به تحریم ها و تهدیدهایی که دشمنان نظام اسلامی بر کشور و نظام ما دارند تا مانع رسیدن ایران به چنین فناوری هایی شوند فراگیری و گسترش آن میان دانش آموزان و دانشجویان بسیار مهم و حیاتی است.
بدون شک دستیابی به این فناوری می تواند موقعیت ایران را در صنایعی که خودمان در کشور بسیاری از امکانات و مواد اولیه برخوردار هستیم در ایجاد اشتغال و پویایی اقتصاد نقش بسیار تاثیر گذاری خواهد داشت.

 

کانون آگهی و تبلیغات  شهرستان سیریک  نیز در  ساختمانی با زیر بنای ۷۰ متر مربع با اعتبار  ۸۰۰ میلیون ریالی با هدف  انجام فعالیت های تبلیغاتی و امور فرهنگی شهرستان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff