نمایشگاه حکاکی بر روی آینه در بستک افتتاح شد
+ پ -
نمایشگاه حکاکی بر روی آینه در بستک افتتاح شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از گشایش نمایشگاه آثار هنری حکاکی بر روی آینه با موضوع القاب خداوند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت : نمایشگاه آثار هنری حکاکی بر روی آینه و شیشه با موضوع القاب خداوند برای ترویج این هنر نفیس ایرانی در شهرستان بستک برگزار شد .

 
کاظم قاسم زاده گفت: در این نمایشگاه بیش از ۲۰ تابلو اثر حکاکی شامل اسماء متبرکه اثر سلیم چناچن از هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان به نمایش و فروش در آمده است.

 
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه آثار هنری را تشویق هنرمندان جهت روی آوردن به کارهای هنری با موضوع دین مبین اسلام و ایجاد اشتغال زایی در زمینه ی هنرهای تجسمی عنوان کرد و افزود: برپایی نمایشگاه آثار هنری از یک طرف باعث شناسایی و عرضه ی آثار هنری و از طرف دیگر سبب ایجاد انگیزه و استعدادیابی علاقه مندان به رشته های مختلف هنری می شود.

 
در حاشیه این نمایشگاه یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک ضمن بازدید از این نمایشگاه و ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر عرصه های مختلف هنری ، حمایت مسئولان فرهنگی شهرستان را از هنرمندان قابل تقدیر دانست و به خبرنگار جهانگیریه گفت : این نمایشگاه با نگاهی ویژه به حکاکی بر روی آینه از سوی این هنرمند جوان صورت گرفته است.

 
وی همچنین بر توسعه بازار فروش محصولات فرهنگی و هنری تاکید کردند .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff