نماز عید سعید فطر در شهرستان قشم اقامه شد
+ پ -
نماز عید سعید فطر در شهرستان قشم اقامه شد

نماز عید سعید فطر در شهرستان قشم با حضور گسترده و پرشور مومنان و دینداران به امامت حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان اقامه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از  قشم آزاد ، حجت الاسلام جوکار در خطبه دوم نماز عید فطر هدف اولیه خلقت انسان را عبادت و دوری از گناه عنوان کرد و افزود: در دیدار اخیر دانشجویان با مقام معظم رهبری، معظم له نصیحت را برای جوانان لازم و موجب تعالی دانست و آنان را به دوری از گناه توصیه کرد.

 

وی افزود : آنچه که می تواند انسان را نجات دهد و زندگی مطلوب دنیویی و اخرویی را برای انسان ها رقم بزند عبادتت پروردگار و دوری از گناه است .

 

حجت الاسلام جوکار به شروع فصل گردشگری و مسافرت تابستانی اشاره کرد و گفت : مسئولین شهرستان برای استفاده صحیح از سواحل و تنظیم گردشگری حلال در شهرستان برای تبدیل شدن به جزیره طیبه برنامه ریزی و تلاش کنند.

 

امام جمعه شهرستان قشم بسته های فرهنگی را نمایانگر فرهنگ اسلامی در جزیره دانست و افزود : تهیه بسته های فرهنگی در اسکله ها، فرودگاه ها ، بازارها و دیگر مکان های عمومی بین مسافران در دستور کار است .

 

وی همچنین از مسئولین درخواست فعال نمودن ستاد امر به معروف در سواحل و بازارها شد و اظهار داشت : فعال نمودن ستاد امر به معروف موجبات امن تر نمودن فضا برای مومنان و با برخورد های انظاری این فضا برای هنجار شکنان نا امن شود.

 

حجت الاسلام جوکار عید فطر را شکرانه یک ماه بندگی خداوند خواند و افزود: در ماه رمضان و لیالی قدر موجبات از میان رفتن گناهان فراهم شد و خداوند فرصت جدیدی در اختیار بندگان برای طول سال مقرر نموده است.

 

وی توجه به محرومان را از سفارشات اصلی دین دانست و از مومنان درخواست کرد به محرومان در طول سال توجه ویژه داشته باشند.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff