نماز جمعه شکوه اسلام است

+ پ -
نماز جمعه شکوه اسلام است
امام جمعه بندر عباس؛

نماز جمعه شکوه اسلام است

امام جمعه بندرعباس با تاکید برحضور مردم در نماز جمعه اظهار کرد: نماز جمعه شکوه اسلام است، و هر فردی که به سمت نماز جمعه بیاید ببینید که چقدر ثواب می برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، امام جمعه شهرستان بندرعباس در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس گفت: این موضوع که قرآن وحی نبوده حرفی نیست که الان گفته شود بلکه در زمان پیامر نیز به ایشان شاعر و ساحر می گفتند.

امام جمعه بندرعباس در بیان تاریخی موضوع انکار قران در زمان پیامبر پرداخته و در داستان ولید ابن مغیره گفت: وی شخصیتی بود که وقتی ذره ایی از انوار قرآن به گوش وی رسید گفت؛ قرآن هم شیرین است و هم تلاوت دارد و درختی پر ثمر است و این کلام کلام بشر نیست.

وی افزود: ولید با بیان اینکه می دانست آن کلام ،کلام پیامبر نبوده بلکه کلام خداست باز به پیامبر نسبت دروغ داده و بخاطر هوی و هوس پیامبر را ساحر می خواندند.

نعیم آبادی بیان کرد: امثال عبدالکریم سروش همان حرفهای امثال ولید ابن مغیره را می زنند بدون کم و زیاد؛ ولید می گفت قرآن سحر است و سروش می گوید پیامبر به خدا دروغ بسته است.

امام جمعه بندرعباس در ادامه به تاکید حضور مردم در نماز جمعه پرداخت و افزود: نماز جمعه شکوه اسلام است، و هر فردی که به سمت نماز جمعه بیاید ببینید که چقدر ثواب می برد.

وی در ادامه به دو بعدی بودن زندگی انسان اشاره کرد و اظهار داشت: یک بعد از آن مربوط به آخرت است و بعدی دیگر مربوط به دنیا، که اگر انسان هر کدام از آنها را بخاطر دیگری رها کند امام باقر می فرماید؛از ما نیست.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان  با گرامیداشت ایام در پیش رو اغان داشت: روز ۵ دی روز فرمان تاریخی امام مبنی بر تشکیل سپاه فرودگاه می باشد که امنیت هوایی ما را تامین کرده واز آبروی ممکلت دفاع می کنند.

 

نعیم آبادی با اشاره به فرارسیدن حماسه ۹دی ماه خاطرنشان کرد: برگزاری با شکوه این روز که نماد بصیرت و هوشیاری ملت ایران و تبعیت آنان از رهبر معظم انقلاب اسلامی است و مردم در راهپیمایی ۹ دی که در ساعت ۹ صبح و در میدان انقلاب (روبروی) هتل هرمز برگزار می‌شود شرکت کنندتا بار دیگر انسجام انقلابی خود را به همه جهانیان نشان دهند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff