نماز جمعه تبیین کننده سیاست های نظام اسلامی است
+ پ -
نماز جمعه تبیین کننده سیاست های نظام اسلامی است

فرماندار رودان گفت:نماز جمعه تبیین کننده سیاست های نظام و محل سیاست گذاری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛احمد محمودی، فرماندار رودان در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی در کشور، اظهار کرد: برگزاری نماز جمعه در کشور امری موثر در استمرار انقلاب اسلامی است و اقامه این نماز سیاسی عبادی در ایران اسلامی، همواره عنصری برای گذر از بحران ها، چالش ها و خنثی ساز فتنه های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی بوده است.

وی افزود:این فریضه مهم الهی تبیین کننده سیاست های نظام است و با توجه به فضیلت بسیار نماز جمعه نزد پرودگار ،در راستای برگزاری هر چه پرشورتر و باشکوه تر این امر در شهرستان تلاش شود.

فرماندار رودان خواستار برنامه ریزی دقیق به منظور حضور پرشور مدیران و کارکنان ادارات شد و تاکید کرد: نماز جمعه محل سیاست گذاری نظام جمهوری اسلامی ایران است و مدیران دستگاههای اجرایی با شرکت در این فریضه الهی از تمامی سیاست های نظام آگاه می شوند.

وی ادامه داد: برگزاری نماز جمعه در یک مکان ویژه مانند مصلی از ضروریات است و پیگیری لازم جهت تحقق این موضوع انجام می شود واز خیرین درخواست کرد که در ایجاد مصلی شهرستان مشارکت کنند

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff