نقش طلاب و روحانیون در آگاهی بخشی جامعه را موثر است/یکی از اهداف پلید دشمن کم رنگ جلوه دادن عقاید دینی ،جوانان است
+ پ -
نقش طلاب و روحانیون در آگاهی بخشی جامعه را موثر است/یکی از اهداف پلید دشمن کم رنگ جلوه دادن عقاید دینی ،جوانان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد، نقش طلاب و روحانیون در آگاهی بخشیجامعه را موثر دانست و افزود: باید مردم با آیات و روایات ائمه معصومین (ع) بیشتر آشنا شوند و روحانیون نیز باید مردم را راهنمایی کنند و اهدافپلید دشمن برای کم رنگ جلوه دادن عقاید دینی جوانان را تبیین و بازگو کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت‌الاسلام جلیل درویشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم حاجی‌آباد، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام هادی(ع) با اشاره به کتاب مفید و ارزشمند جامعه کبیره، گفت: این کتاب مقدس سندهای شناخت امامتمحسوب می‌شود و در این آن می‎توانیم راز زندگی امامان معصوم (ع) را بیشتر درک کنیم.

 

وی اظهار داشت: در زمان حضرت امام هادی (ع) عده بی‌شماری مقام امامان را تا جایگاه و عظمت ذات اقدس الهی بالا می‌بردند و مردم را جذب و پیرو این آئین می‌کردند.

درویشی نقش آن امام همام برای ترویج و تبلیغ مکتب الهی در آن زمان را توصیف ناپذیر عنوان کرد و افزود: امام هادی (ع) از اهداف و رفتار این گروه‌ها بیزاری جست و زیارتی به نام جامعه کبیره منتشر کرد تا مردم بتوانند ائمه را بیشتر بشناسند و زیارت کرد.

وی با اشاره به نقش امام هادی (ع) در آگاهی بخشی و تبیین اهداف حکومت بنیعباس به مردم پرداخت و گفت: امام هادی (ع) زیارت جامعه کبیره به این مضمون منتشر کرد که حکومت عدل الهی از آن پیشوایان معصوم (ع) است.

این مسئول از جامعه الکبیره امام هادی به عنوان گنجینه‌ای یاد کرد که جوانان ما با مطالعه و زیارت آن می‌توانند الگوی کاملا دینی برای رسیدن به درجات عالیه و کمالات انسانی ترسیم کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد، نقش طلاب و روحانیون در آگاهی بخشیجامعه را موثر دانست و افزود: باید مردم با آیات و روایات ائمه معصومین (ع) بیشتر آشنا شوند و روحانیون نیز باید مردم را راهنمایی کنند و اهدافپلید دشمن برای کم رنگ جلوه دادن عقاید دینی جوانان را تبیین و بازگو کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد گفت: زیارت جامعه کبیره، گنجینه معنوی امام هادی (ع)، باید در بین جوانان مورد مطالعه قرار گیرد.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff