نقش جوانان در فتنه سبز/جوان پیرو رهبری است
+ پ -
نقش جوانان در فتنه سبز/جوان پیرو رهبری است

نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ بود که صداهایی ناخوشایند از قلب پایتخت توجه مردم را جلب کرد، عده ای به دنبال این بودند تا از غفلت و شکاف بهترین استفاده را کرده و از آب گل آلود ماهی بگیرند وفتنه ای رارقم بزنند که منجربه نابودی انقلاب اسلامی ایران شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کده ؛  نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ بود که صداهایی ناخوشایند از قلب پایتخت توجه مردم را جلب کرد، عده ای به دنبال این بودند تا از غفلت و شکاف بهترین استفاده را کرده و از آب گل آلود ماهی بگیرند وفتنه ای رارقم بزنند که منجربه نابودی انقلاب اسلامی ایران شود .

نهم دی ماه که با عنوان روز بصیرت در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شده است و یادآور خاطرات شیرین و شور حماسی ملت ایران در سال ۸۸ است که بساط فتنه را درهم پیچید.

نهم دی ماه حماسه عمیق حضور و بصیرت است و به همگان ثابت کرد انقلاب اسلامی در سایه حضور، بصیرت و پیوند مردم با ولایت به راه خود ادامه می دهد.

این روز امتحان بزرگی برای ملت ایران بود امتحانی که ملت رشید وقهرمان ایران اسلامی همانند امتحان های دیگر تاریخ از آن سربلند خارج شدند .

فتنه‌گران در سال ۸۸ با تمام توان و حمایت از سوی دشمنانِ خارجی با هدف براندازی انقلاب اسلامی وارد میدان شده بودند که با حضور یکپارچۀ مردم در سایۀ رهبری مقتدرانۀ امام خامنه‌ای(مدظله العالی) نقشه‌های کودتاگران نقش بر آب شد، آنان انتخابات را بهانه ای کردند برای تحقق اهداف دشمنان در ایران اهدافی که قبل از انتخابات پایه ریزی ودرحین برگزاری انتخابات وقبل از اتمام کلید خورد.

در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردیدتا به همگان به اثبات رسد اگر خامنه ای حکم جهاد دهد لشکر دنیا نمی تواند مانعی برسرراه جوانانمان شود .

جوانان ومردم همیشه حاضر در صحنه جمهوری اسلامی ایران هم نشان دادند که همواره یار و یاور انقلاب و نظام هستندو نقش کلیدی رهبری در خنثی سازی فتنه ۸۸ برهمگان آشکاراست.

ملت ایران با صدای رسا به ندای رهبر لبیک گفتند و اعلام کردند که اگر دشمنان در مقابل دین آنها قرار گیرند تا پای جان خواهند ایستاد.

جوانان مومن ایرانی بار دیگر هوشیاری و ولایت مداری خود را ثابت کردند، جوان ایرانی همیشه پیرو رهبری خویش است وتا پای جان از رهبری وانقلاب دفاع وحمایت خواهدکرد .

بررسی فتنه ۸۸ این اصل را برای ما نمایان می کند که عده ای جاه طلب جوانان این مرزبوم را بازیچه اهداف سیاسی خود قرار داده و با این روش سعی در ضربه زدن به نظامی شدند که  سال های قبل جوانانی از همین مرز بوم با نثار جانشان آن را برای ما به ارمغان آوردند.

روزشمار جمهوری اسلامی ایران، سرشار از حوادثی شگفت‌انگیر است که هر کدام به تنهایی عبرت‌آموز و قابل تامل و تعمق و تحلیل می‌باشد.

ملت سلحشور و فهیم ایران اسلامی، چه زن و چه مرد، بارها رشد و شعور بالای انقلابی خود را در مقاطع مختلف اثبات کرده اند و از بدو انقلاب تاکنون، هر زمان که نظام جمهوری اسلامی به حضور و مشارکت جوانان نیاز داشته است، آنها با تمام توان برای دفاع از انقلاب و نظامشان در عرصه حاضر بوده‌اند، بنابراین در حماسه ی نه دی جوانان نیز پا به پای اقشاردیگر به دفاع از کشورشان پرداختند در نتیجه نقش جوانان نیز در حماسه ی ۹ دی ستودنی است.

در کشور ما نیز نسل جوان ، سهم بزرگی از تحولات و پیشرفتهای کشور را بر عهده داشته و شاهد حضور جوانان در عرصه‎های مختلف از شکل‎گیری انقلاب گرفته تا پیروزی آن و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و هستیم .

همه ما می دانیم که قشر جوان از پتانسیلی بی بدیل و با اهمیت برخوردار بوده که اگر به سادگی از کنار آن بگذریم و دستمایه کم توجهی از سوی مسئولین شود شاید زنگ خطری باشد برای وقوع سو استفاده دیگری از سوی دشمن که مسئولین باید هوشیارانه مراقب بوده و این زنگ خطر و تلنگر را جدی بگیرند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff