نقشه های آمریکا برای مسئولان نظام رو شده است/ایران دیگر آزمون و خطا انجام نمی دهد
+ پ -
نقشه های آمریکا برای مسئولان نظام رو شده است/ایران دیگر آزمون و خطا انجام نمی دهد

مدرس دانشگاههای حاجی آباد گفت: تجربه عراق، افغانستان و سایر کشورهایی که آمریکا به دنبال منافعشان وارد شد و سیاست هایش را اجرا کرد تکرار نمی کند و ایران دیگر هرگز آزمون و خطا انجام نمی دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،محمد میرزاده در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان آب پاکی را روی دستان آمریکایی ها و حامیان حضورشان در ایران ریختند ایشان با تیزبینی و دقت بالا به موقع هم به آمریکایی ها یاد آوری کرد که ملت ایران گذشته را فراموش نخواهد کرد و هم به حامیان ورود آمریکا در داخل تذکر لازم را دادند.

محمد میرزاده در ادامه افزود: اگر حامیان ورود آمریکا به ایران اندکی تامل کنند هر جا این مردم و مملکت مورد ظلم قرار گرفته اند قطعا” متوجه می شوند ستون اصلی آمریکا بوده است.

میرزاده بیان داشت: نقشه های آمریکا برای مسئولان نظام رو شده و مقام معظم رهبری به خوبی تذکر دادند سیاستهای ایالات متحده تا کنون جای برای اعتماد نگذاشته است و نمی توان به آنها اعتماد کرد، سابقه نداشته دولت ایالات متحده در کشوری حضور پیدا کند و برای آن کشور مشکلاتی ایجاد نکند.

وی تصریح کرد:ایالات متحده در طول این چند دهه اخیر خیلی تلاشهای زیادی کرد که به ایران از بیرون ضربه بزند تا شاید نظام را ساقط کند، حال که تلاشهایش از بیرون جواب نداده و عزم ورود را دارد شاید با حضور در کشور بتواند کاری از پیش ببرد، متاسفانه عده ای ساده لوح و منفعت طلب که آینده نظام و انقلاب برایشان مهم نیست حامی رابطه با آمریکا هستند.

میرزاده  افزود: نگاه ما به دشمنان مان عوض نمی شود زیرا دشمن، دشمن است و با هر ابزاری کار خود را انجام می دهد؛ چه موقعی که قصد نفوذ سیاسی دارد و چه موقعی که قصد دارد نفوذ ارتباطی، فرهنگی و اقتصادی کند. دشمن همیشه به دنبال منافع خود است پس باید به این مساله واقف باشیم که دشمن همواره وجود دارد و تغییر نمی یابد.

محمد میرزاده با بیان اینکه ماهیت نظام سلطه تغییر نمی یابد،گفت: ما نیز باید مراقب این مسئله باشیم و نگاه بنیادی اسلامی و ارزش مدار انقلاب مان تغییر نیابد. حالا با اینها باید چگونه تعامل کنیم؟ بحث بر سر تعاملات بین دو دیدگاه مختلف است؛ یک دیدگاه اسلامی و انقلابی و یک دیدگاه نیز ضد انقلابی و اسلامی که نمی خواهد اسلام در یک گوشه ای از عالم حاکم شود و با هر وسیله ای که بتواند با این دیدگاه مبارزه می کند.

وی تاکید کرد: بنابراین ماهیت دشمن روشن است، نباید فریب برخی از لبخندها و تعریف را بخوریم زیرا همچنان که امام راحل فرمودند «ماهیت گرگ، همیشه گرگ است» و تغییر نمی یابد. ما نیز ماهیت «میشی» خودمان را داریم و در طول تاریخ مظلوم بوده ایم و الان نیز باید مراقب این جهات باشیم.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff