نقاط حادثه خیز آبنمای رودان مرتفع می شود
+ پ -
نقاط حادثه خیز آبنمای رودان مرتفع می شود

معاون فرماندار رودان گفت: با توجه به ناشنایی شهروندان به نقاط حادثه خیز رودخانه آبنما و مشخص نشدن این مناطق، شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز این مناطق صورت گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در بازدید از مناطق حادثه خیز رودخانه آبنما شهرستان اظهار کرد: با توجه به ناشنایی شهروندان به نقاط حادثه خیز رودخانه آبنما و مشخص نشدن این مناطق، شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز این منطقه به همراه مسئولین ذیریط صورت پذیرفت و نظرات کارشناسی لازم اعمال می شود.

معاون فرماندار رودان با ابراز تاسف از غرق شدن یکی از شهروندان جوان رودانی در این منطقه افزود: علاقمندان به شنا و آب تنی در این منطقه در حد امکان از این کار با توجه به خطرات احتمالی دوری نمایند و با جانب احتیاط از مناطق مناسب تر استفاده نمایند.

نیک طبع ادامه داد: با توجه به بررسی های صورت پذیرفته محدوده این آبگیر و آبگیر های حادثه خیز مشابه بوسیله دستگاههای راهداری، اداره راه و شهرسازی در صورت امکان، اصلاح عمق آبگیرها را کاهش می یابد.

نیک طبع تاکید کرد: علاقمندان به شنا در این مناطق، هشدارها،علائم و نوشته های حادثه خیز بودن را جدی بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور آگاهی عموم از این موضوع و خطر آفرین بودن اینگونه آبگیرها در جهت آگاه سازی افراد به هر طریق ممکن تلاش شود.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff