نفوذ ابزار غرب برای توقف حرکت روبه جلو ایران / تفکر بسیجی مانع نفوذ آمریکاست
+ پ -
نفوذ ابزار غرب برای توقف حرکت روبه جلو ایران / تفکر بسیجی مانع نفوذ آمریکاست

امام جمعه شهرستان حاجی آباداظهار کرد: دشمن امروز با تمام وجود به عظمت ملت ایران پی برده و می داند اگر این ملت را رها بکند ایران مهتر تمام دنیا خواهد شد لذا تمام توطئه ها برای توقف ملت ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری، امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج شجره طیبه صالحین است که امام راحل بذر آن را در کشور ایران کاشت و امروز تفکر بسیجی تمام کشورهای اسلامی را فراگرفته است.

 

مختاری اظهار کرد: امروز بسیج به همه بلاد اسلامی صادر شده و باعث شکل گیری جبهه مقاومت اسلامی را در سراسر دنیای اسلامی است.

 

 

وی تصریح کرد: اگر کشور بخواهد در وادی رشد  و توسعه پیدا کند راهی جز توسعه و تفکر بسیجی ندارد چنانچه اگر تفکر بسیجی حاکم شد رشد توسعه همه جانبه اتفاق خواهد افتاد.

 

امام جمعه حاجی آباد با بیان اینکه از  ابتدای دفاع مقدس تفکر بسیجی و حرکت جهاد گونه در راه کسب رضایت خداوند متعال حاکم بر دفاع مقدس شد، افطود:  پیروزی ها یکی بر دیگری و خرابی های بعد از جنگ نیز با تفکر بسیجی ساخته شد و تفکر بسیجی بود که جهاد علمی را در کشور به راه انداخت .

 

مختاری با اشاره به اینکه  اقتصاد هم باید با تفکر بسیجی پیش رود،تاکید کرد:یکی از شاخصه های مهم بسیج، بصیرت بسیجی است درک و فهم حقایق و تشخیص وظیفه است.

 

وی تصریح کرد: شاخصی که امام راحل برای این کشور و انقلاب مشخص کردند شاخص ولایت فقیه است اگر شاخص برای ما ولایت فقیه باشد یقین داشته باشید تا ظهور امام زمان(عج) منحرف از مسیر نخواهید شد.

 

مختاری با بیان اینکه  بسیج در شریط کنونی سه وظیفه اساسی دارد، اظهار کرد: دشمن امروز با تمام وجود پی به عظمت ملت ایران برده است و می داند اگر این ملت را رها بکند طولی نمی کشد که ایران و ایرانی مهتر تمام دنیا خواهد شد لذا تمام توطئه ها برای توقف  ملت ایران است نفوذ ابزاری برای توقف است.

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد افزود:بسیجیانی که در ابتدای جنگ در صف اول مبارزه بودند امروز باید در صف اول مبارزه با نفوذ آمریکا باشند امریکایی ها هرجا نفوذ پیدا کردند به جزء بدبختی چیز دیگری برای ان کشور نداشتند و شما بسیجیان باید سد محکمی در مقابل نفوذ امریکا باشید، دشمنی امریکا با ما تمامی ندارد یک روز با لبخند و یک روز هم با مذاکره وارد می شوند اینها قابل اعتماد نیستند و به کمتر از نابودی اسلام هم فکر نمی کنند.

 

مختاری خطاب به مسئولین صاحب تریبون گفت: گاهی بعضی کلمات را از زبان مسئولین کشوری می شنویم که درست نیستند و مسئولین برای گفتن تک تک جملاتشان مسئول هستند.

 

وی تاکید کرد: تا این ملت، بسیج،تفکر بسیجی و انقلاب است حضور امریکا و نفوذ امریکا در این کشور محال است  و تمام وجود مردم ایران نفرت از امریکا است و امریکایی ها هم خودشان می فهمند که هیچ گاه نمی توانند با ما رابطه ای داشته باشند.

 

مختاری دومین وظیفه بسیج را مقابله با آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود: باید در مقابل اسیب های اجتماعی مثل بی بندی باری و تهاجم فرهنگی دشمن اعتیاد عزمتان را جزم کنید این هم یک بخشی از نفوذ دشنن است.

 

مختاری گفت: سومین وظیفه بسیج پیاده کردن اقتصاد مقاومتی است حربه ای که امروز دشمن با ان حربه ورود پیدا کرده است، تمام ملت، دولت و حاکمیت باید برای اقتصاد مقاومتی  حرکت کنند و در زمینه معیشت مردم ورود پیدا کنند.

 

وی با اشاره به حادثه تروریستی در ضاحیه لبنان که منطقه شیعه‌نشین است اظهار داشت: آنها این ترور را محکوم نکردند اما حالا که در فرانسه چنین اتفاقی افتاده این ترور بد است؛ همین تبعیض‌ها تروریست‌پرور است و همین کارها داعش و تکفیری‌ها را می‌پروراند.

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد داعش را یک خطر برای انسانیت دانست و از غربی‌ها خواست تا دست از این منش و روش تبعیض‌آمیز بردارند و صادقانه با تروریست مبارزه کنند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff