نفوذ آمریکا در کشور به قصد دخالت در امور کشور است/خاطیان مسکن مهر قشم باید محاکمه شوند
+ پ -
نفوذ آمریکا در کشور به قصد دخالت در امور کشور است/خاطیان مسکن مهر قشم باید محاکمه شوند

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و ملت ایران این شیطان بزرگ را از درب بیرون کرد و حال نباید بگذاریم از پنجره وارد شود، گفت :خطر نفوذ و رخنه آمریکا در کشور به قصد دخالت در امور کشور گوشزد می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ، حجت الاسلام رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم با بیان اینکه انگلیس استعمارگر جاده صاف ‌کن دیروز و دلال امروز سیاست‌های آمریکاهستند ، اظهار داشت : مدتی است که خطر نفوذ و رخنه آمریکا در کشور به قصد دخالت در امور کشور را گوشزد می شود .

 

وی افزود : حساب انگلیس هم از آمریکا جدا نیست و همه باید بدانند انگلیس دلال سیاسی و جاده صاف کن آمریکاست و اگرپای انگلیس به کشور ما باز شود پای آمریکا به کشور باز شده است .

 

امام جمعه قشم در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:مقام معظم رهبری در خصوص خطر ورود و نفوذ امریکا به کشور مدتی است که تذکرات متعدد به مسئولین کشور می دهند و اینکه معظم له اینگونه تذکر می دهند همه باید بدانند که انگلیس مستثنی از آمریکا نیست و این کشور دلال سیاسی و جاده صاف کن آمریکا است و اگر انگلیس به کشور نفوذ کند در واقع آمریکا به کشور ورود کرده است و باید جلوی نفوذ این دو کشور در ایران اسلامی گرفته شود.

 

 

امام جمعه شهرستان قشم در بخش دیگری ازخطبه های نماز جمعه این هفته به مشکلات مسکن این شهرستان پرداخت و افزود : در بخش مسکن در شهرستان قشم جنایاتی شده است که قابل بخشش نیست .

 

وی مسکن یکی از نیازهای اولیه بشردانست وگفت : بالغ بر ۲ هزار واحد مسکن مهر در شهرقشم درست شده است که جاده دسترسی ، آب ، برق ، فاضلاب ، سوپرمارکت ، نانوایی و غیره ندارد .

 

جوکاربا تاکید براینکه خاطیان مسکن مهر باید محاکمه شوند ، گفت : کار از دست مسولان قشم گذشته است و آقای استاندار شخصا با تشکیل ستاد وکارگروه ویژه به مسکن مهر قشم ورود کندتا مردم را از این مشکل بزرگ نجات پیدا کنند .

 

خطیب جمعه شهرستان قشم اظهار کرد : حلقه گم شده  مسکن مهر را پیدا و مشکل این خانه ها را حل کنید قبل از انکه کار به جایی برسد که مردم با دبه آب و فانوس به دست جلوی مسکن مهر تجمع کنند .

 

امام جمعه شهرستان قشم ضمن تشکر از زحمات متعدد مسئولین شهرستانی از مسئولین ذی ربط درخواست کرد مسئولین گذشته مسکن مهر و پیمانکاران و کسانی که در جریان مسکن مهر به مردم قشم  خیانت کرده اند  را محاکمه و مورد باز خواست قرار دهند .

 

وی در پایان به ازدواج آسان و فراهم زمینه ازدواج جوانان تاکید کرد و گفت : بخشی از طلاق های در شهرستان قشم حاصل ازدواج زود هنگام است ، جوانان زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) الگو زندگی خود قرار دهند .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff