نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی وارد کشور شد+عکس
+ پ -
بامداد امروز در میان استقبال سرد اهالی قرآن

نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی وارد کشور شد+عکس

محسن حاجی حسنی کارگر بامداد امروز سه‌شنبه ۲۶ خرداد‌ماه ۱۳۹۴ در میان استقبال سرد اهالی قرآن وارد کشور شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس محسن حاجی حسنی کارگر نفر اول پنجاه‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی ساعت ۴ بامداد امروز سه‌شنبه ۲۶ خرداد‌ماه ۱۳۹۴ از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد کشور شد.

 

 

هنگام ورود حاجی حسنی به کشور افرادی مانند سید‌علی سرابی قائم مقام شورای عالی قرآن، کریم باقری معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، اصغر خسروی مسئول کارگروه دعوت و اعزام به مسابقات بین‌المللی و مهدی دستیاری و حسین مناهی‌زاده از کارکنان این مرکز به همراه جواد نصیری و محمد‌رضا خالقی از رادیو قرآن، عامری از شبکه قرآن و نمایندگان خبرگزاری فارس حضور داشتند و از نماینده کشورمان در مسابقات قرآن مالزی استقبال کردند. همچنین خبرنگار و عکاس خبرگزاری ایکنا که به مالزی اعزام شده بودند این مراسم را به صورت خبری و تصویری پوشش دادند.

البته هرچند حضور برخی از مسئولان و کارکنان مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف در فرودگاه امام بسیار خوب و قابل تحسین بود اما از حجت‌الاسلام حسینی رئیس این مرکز انتظار می‌رفت که شخصاً به استقبال نفر اول مسابقات قرآن مالزی بیاید.

 

 

ورود حاجی حسنی در حالی رخ داد که اسقبال چندانی توسط اهالی قرآن از وی به عمل نیامد و از بین چهره‌های قرآنی کشور فقط سید‌علی سرابی قائم مقام شورای عالی قرآن به فرودگاه آمد. البته ساعت ۴ بامداد زمانی است که از کسی انتظار چندانی برای استقبال نمی‌رفت، اما نکته اینجاست که بسیاری از چهره‌های قرآنی کشور برای حضور در فرودگاه اعلام آمادگی کرده بودند و طی روز‌های اخیر از طرق مختلف خصوصاً شبکه‌های اجتماعی از یکدیگر برای استقبال از نماینده کشورمان دعوت می‌کردند و در این بین افراد زیادی برای حضور در فرودگاه اعلام آمادگی کردند.

 

 

استقبال سرد اهالی قرآن از نفر اول مسابقات مالزی درحالی رخ داد که طی روز‌های اخیر رسانه‌های کشور به دلیل انعکاس ضعیف کسب مقام نخست مسابقات مالزی مورد انتقاد قرار گرفته‌اند، در حالی که در برنامه استقبال نمایندگان شبکه و رادیو قرآن و خبرگزاری فارس حضور داشتند، اما از بین اهالی قرآن فقط سید‌علی سرابی به استقبال حاجی حسنی آمد.

 

 

رادیو قرآن اولین مقصد حاجی حسنی پس از بازگشت از مالزی بود که وی با حضور در استودیو برنامه صبحگاهی والشمس به صورت زنده برای شنوندگان رادیو قرآن تلاوت و با مدیر این شبکه رادیویی گفت‌وگو کرد. همچنین وی پس از گفت‌وگو و تلاوت توسط مدیر رادیو قرآن مورد تجلیل قرار گرفت.

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff