تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 151004
تاریخ انتشار:سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۹| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

نفرین خانواده شهدا پشت سر سران فتنه/ ظلم اقتصادی و سیاسی فتنه‌گران به کشور/مطالبه مردم از قوه قضائیه برای محاکمه سران فتنه+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با فرا رسیدن نهم دی ماه سال ۹۳، دقیقاً ۵ سال از مهر ابطال مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بر فتنه سال ۸۸ می‌گذرد. با اینکه یکی از شعارهای اصلی مردم در حماسه نهم دی ماه مرگ بر موسوی، کروبی […]

نفرین خانواده شهدا پشت سر سران فتنه/ ظلم اقتصادی و سیاسی فتنه‌گران به کشور/مطالبه مردم از قوه قضائیه برای محاکمه سران فتنه+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با فرا رسیدن نهم دی ماه سال ۹۳، دقیقاً ۵ سال از مهر ابطال مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بر فتنه سال ۸۸ می‌گذرد.

با اینکه یکی از شعارهای اصلی مردم در حماسه نهم دی ماه مرگ بر موسوی، کروبی و خاتمی بود، این روزها برخی از فتنه‌گران در محافل مختلف حضور یافته و سهم خود را از دولت رفع حصر سران فتنه می دانند.

در این میان خانواده‌های شهدای فتنه در سال ۸۸ جزء افرادی هستند که با شکایت مستقیم از سران فتنه به دنبال احقاق خواسته خود و محاکمه قاتلان فرزندان خود و سران فتنه هستند.

پدر شهید محمد حسین فیض در این خصوص تأکید کرد: جرم بزرگ سران فتنه این بود که به خاطر رسیدن چند روزه به قدرت، به مملکت ما آسیب های جدی وارد کردند و با پشتیبانی آمریکا و انگلیس این افراد سعی در انقلاب رنگی در کشور داشتند.

فیض افزود: اینها مردم ایران را نشناخته بودند که هر زمان که مردم ایران اراده کنند یک روزه مانند حماسه نهم دی ماه بساط توطئه و تزویر را از مملکت جمع می‌کنند؛ مردم در نهم دی ماه تکلیف سران فتنه و فتنه گران را روشن کردند.

وی همچنین گفت: اگر قرار باشد که موسوی و کروبی امروز محاکمه شوند، صد بار هم که این سران فتنه محاکمه و اعدام شوند باز هم کم است؛ چرا که این جبران ظلمی که به نظام کردند و خسارت هایی که به مردم و مملکت زدند نمی شود.

با روی کار آمدن دولت جدید، عده ای از فتنه‌گران روی کار آمدند و با فضا دادن به فتنه‌گران این تصور را به وجود آوردند که عده زیادی به دنبال رفع حصر هستند.

در همین راستا فیض گفت: ما همچنان انقلابی و بسیجی می‌مانیم و خیلی از اصلاح طلبان مانند خانم ابتکار، نجفی و مسجد جامعی پس از شهادت فرزندم به دیدار من آمدند و از من خواستند تا گناه را بر گردن نظام بیندازم که من به آنها گفتم همه فرزندانم را فدای ولایت و رهبری می‌کنم؛ چرا که نظام تا کنون هزینه های زیادی مانند بیش از ۲۰۰هزار شهید داده است تا به اینجا رسیده.

پدر شهید محمد حسین فیض با اشاره به این موضوع که خواسته و شعار مردم در روز ۹ دی مرگ بر موسوی و کروبی بود تصریح کرد: کسانی که این روزها درخواست رفع حصر سران فتنه را دارند و برای این کار وعده می دهند، از عوامل و هواداران فتنه بوده و این خواسته مردمی که در حماسه نه دی ماه شرکت کردند نبوده و نیست.

پدر شهید غلام کبیری در خصوص اینکه برخی فتنه را قبول نداشته و به دنبال رفع حصر سران فتنه هستند اظهار داشت: این افراد چشمشان کور بود که فتنه در سال ۸۸ را ندیدند؟ این افراد کور بودند که رقص و پایکوبی در روز عاشورا را ندیدند؟ آیا این افراد آتش زدن مساجد، قرآن و عکس امام را توسط فتنه‌گران ندیدند که ادعا می‌کنند فتنه ای رخ نداده است؟

وی همچنین گفت: در واقع این افراد به نظام جمهوری اسلامی، به انقلاب و به خاک وطن خود ظلم بزرگی کردند؛ این یک ظلم بزرگ سیاسی و فرهنگی بود؛ در کشوری که اسلامی است، سران فتنه مغز چند نفر را شستشو داده و آنها را به خیابان‌ها آوردند.

پدر شهید «حسین غلام کبیری» تصریح کرد: عده ای در این میان پول گرفتند و خیابان‌ها را به آشوب کشاندند و امنیت کشور را برهم زدند که یکی از آنها دختر هاشمی رفسنجانی بود.

غلام کبیری یادآور شد: فائزه هاشمی با حمایت پدرش که الان در کناری نشسته است به خیابان‌ها آمد و مردم را دعوت به اغتشاش کرد؛ چرا امروز به هاشمی و دخترش چیزی نمی‌گویند؟

وی همچنین افزود: یکی از شعار های مردم در نهم دی ماه علیه هاشمی رفسنجانی بود و خواسته مردم رسیدگی به وضعیت و محاکمه فرزندان وی بود؛ اما امروز فرزندان وی آزادانه هر کاری می‌کنند.

غلام کبیری خاطر نشان کرد: ما از فتنه‌گران اصلی که همان میرحسن موسوی و کروبی بودند به دیوان عالی کشور شکایت کردیم و خواستیم که این موضوع را پیگیری کنند و پرونده مربوط به این جریان را به قم فرستادند و در نهایت نتیجه‌ای نداشت.

پدر شهید یعقوب بروایه یکی دیگر از شهدای فتنه ۸۸ در این خصوص اذعان داشت: مسئولین می توانند مسبب اصلی این اتفاق را محاکمه کنند؛ اما امروز می بینیم که به خاطر رسیدن به کرسی‌های مقام و منصب در این خصوص کاری انجام نمی‌دهند.

پدر شهید «یعقوب بروایه» با بیان این موضوع که موسوی و کروبی نباید از ابتدا تأیید صلاحیت می‌شدند که اغتشاشات سال ۸۸ به وجود بیاید گفت: این افراد روزی کرسی‌های قدرت را داشتند و روز دیگر آن کرسی ها را از دست دادند و دوباره تلاش کردند تا به قدرت برسند و دیدیم چه بلاهایی بر سر مردم آمد.

وی خاطرنشان کرد: باید همه در جریان فتنه ۸۸ تابع رهبری باشیم؛ چرا که رهبری ایشان را قبول داریم و بعد از امام‌خمینی(ره) ایشان توانستند به خوبی از عهده رهبری جمهوری اسلامی برآمده و امروز ایشان مورد تأیید همه ملت ایران هستند.

هرچند دولت یازدهم با برخی از فتنه‌گران نهایت مماشات را داشته و برخی از کرسی‌های قدرت را به دست آنها سپرده است؛ اما همچنان بیشتر مسئولین و مردم بر خواسته اصلی مردم در نهم دی ماه پافشاری کرده و امیدوارند با محاکمه سران فتنه، خون های به ناحق ریخته شده در دوران فتنه سال ۸۸ پایمال نشوند.

سیدتقی سهرابی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما در گفتگو با بوتیا در خصوص  پیام حماسه ۹ دی اظهار داشت: مردم یک هدف دارند و آن هم حفظ نظام و ارزشهایی است که زیر چتر رهبری به دست آوردند.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ جریان حساب شده و برنامه ریزی شده از طرف دشمنان بود، ابراز داشت: در این فتنه عده ای که از مسیر انقلاب دور شده بودند ، می خواستند مسیر نظام و مردم را هم منحرف کنند.

سهرابی تصریح کرد: مردم در ۹ دی مردم نشان دادند که هر زمان که خطر یا اسیبی انقلاب ، ملت و ارزشهایشان را تهدید کند به میدان می آیند حالا چه تیر ۷۸ باشد یا دی ۸۸.

حجت الاسلام فال اسیری در گفتگو با نبض نی ریز در خصوص چگونگی حکم تعدام برای سران فتنه اظهار داشت: قرآن بیان داشته است که « و قاتلوا ائمه الکفر» و طبق سخن پیامبر و قرآن مبنی بر اینکه « کسانی که دروغ می گویند، این ها کافرند و مومن نیستند» و این ها هم با شعار و رمز دروغ به میدان آمدند، حکم آن ها طبق قرآن اعدام است.

محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص فتنه ۸۸اظهار داشت:فتنه سال ۸۸ یک پدیده ای بود که به دلیل خودخواهی ها،سبک سری ها ،ساده انگاری های تعدادی اتفاق افتاد و هزینه های زیادی را به کشور تحمیل کرد.

وی ادامه داد: در فتنه بعضی ها آگاهانه وبعضی ناآگاهانه جمهوریت و اسلامیت نظام را زیر سوال بردند به این دلیل تقلب را مطرح کردند و با توهمات خود هزینه سنگینی به مردم وارد کردند.

پدر شهید ذوالنوری می گوید: کمترین مجازات است که سران فتنه پس از ظلم به نظام، ولایت و جوانهای بی گناهی که خونشان ریخته شد، در حصر باشند. ظلم است که اطرافیان آنها به راحتی بتوانند بازهم امضاهای کلیدی داشته باشند. دولت باید این موضوع را درک کند و بداند که مردم از فتنه گران دل خون هستند.

وی همچنین افزود:  آنهایی که جوانان مومن ایران را به قتلگاه فتنه گران فرستادند با چه رویی از بازگشت به قدرت حرف می زنند، خائنینی که دستشان به خون آلوده شده است مستحق چه چیزی هستند جز مرگ؟

رمضانی برادر شهید رامین رمضانی با اشاره به اینکه ۵ سال از فتنه گذشته و هنوز سران فتنه محاکمه نشده اند گفت: متاسفانه در جریان فتنه برخی جوان ها را تحریک کردند و باعث آسیب رسیدن به کشور شدند.

وی تاکید کرد: انتظار ما این است که دولت مقصر این قضایا را معرفی و پیگیر مجازات آن ها باشد.

برادر شهید رمضانی اظهار داشت: به اعتقاد من مقصرینی که آشوب به پا کردند نباید از آن ها گذشت و درخواست ما این است که عوامل فتنه به جزای عمل خود برسند؛ ما به قانون ایمان داریم و درخواستمان این است که حق به حقدار برسد.

تیر فتنه گران بر پیکر اقتصاد کشور

یکی از مواردی که در زمان فتنه ۸۸ به خوبی مشخص بود، تأثیر فتنه و فتنه اندوزی فتنه گران بر مسائل اقتصادی کشور بود.

خارج از ضررهای مالی فراوان که در دوران فتنه ۸۸ به کشور وارد شد، به اعتقاد و اعتراف مستکبرین جهانی فتنه ۸۸ عامل اعمال تحریم های اقتصادی از سوی دنیا علیه ایران بود.

هیلاری کلینتون در مصاحبه چند روز پیش خود درباره این موضوع اعتراف کرده بود که هزینه‌های زیادی را صرف آشوبگران در ایران کردیم و پس از آنکه نتایج این آشوب برای ما مطلوب نبود، برای کمک بیشتر به آشوبگران و براندازان در ایران،‌تحریم های اقتصادی را علیه آنها اجرا کردیم.

در واقع به پیشنهاد برخی از فتنه گران و کودتاچیان در کشور، تحریم های جدیدی اقتصادی غرب علیه ایران رقم خورد.

فتنه گران اجازه رشد اقتصاد و افزایش سرمایه ‌گذاری‌ را ندادند

حمیدرضا حاجی بابایی، عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: اقتدار برای یک کشور زیرساخت امنیت و امنیت ملی زیر ساخت اقتصاد، فرهنگ، رفاه عمومی، اشتغال و در یک کلمه توسعه پایدار در کشور است. وقتی دریک کشور اقتدار باشد صاحبان سرمایه شرکت های خود را در آن کشور بنا می‌کنند و اشتغال ایجاد شده و در نتیجه اقتصاد و بازارها پویا و محرک می‌شود.

وی همچنین افزود:  بعد از انتخابات ما باید منتظر سرمایه گذاری شرکت های بزرگ در ایران و اقتصادی شگوفا می‌بودیم که متاسفانه فتنه‌گران و سران آن ها نیز به خوبی نسبت به این مسائل آگاهی داشتند و اجازه ندادند که چنین اتفاقاتی رخ دهد.

 

فتنه ۸۸ اگر در آمریکا رخ می داد آن کشور را ساقط می‌کرد

این مقام مسئول در دولت دهم، با اشاره به اینکه در سال ۸۸ جز فتنه گران همه پشت سر رهبری قرار گرفتند، گفت: اگر فتنه ای که در سال ۸۸ در ایران اتفاق افتاد، در آمریکا شکل می‌گرفت آمریکا را ساقط می کرد. اما پیوند عمیق مردم و رهبری باعث شد تا کشور از این بحران نیز خارج شود و حتی برخی از خواص هم باور نمی‌کردند که چنین پیوندی وجود داشته باشد.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: ۹ دی حرکت عظیم مردم بود و قابل تصویر کشیدن نیست و تمام دوربین ها در برابر این حماسه کم آوردند وو هنوز هم به خوبی ابعاد مختلف این روز تبیین نشده است.

 

نباید اجازه داد نطفه فتنه دیگری منعقد شود/ فتنه گران تحریم ها را برای ملت خریدند

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه باید با تمام قدرت ابعاد فتنه و حماسه ۹ دی را به خوبی تبیین کرد، اظهار داشت: این امر دو دلیل دارد. یکی اینکه در فتنه سال ۸۸ ضررهای بزرگ حیثیتی، اقتصادی، امنیتی به مردم وارد شده است و دلیل دوم هم این است که دیگر نباید اجازه داد که حتی نطفه یک فتنه دیگر در کشور بسته شود. لذا نیاز است با تمام قوا این ظلم بزرگ را برای مردم و خواص تشریح و تبیین کنیم.

وی ابراز کرد: بسیاری از ضررهای اقتصادی را همین سران فتنه به وجود آوردند و تحریم ها را برای ملت همین فتنه گران به نوعی خریدار شدند. البته ۹ دی توانست خیلی از زخم هایی که به مردم وارد شده بود را التیام بخشد اما اقتدار و قدرت و توان ما را در آن روز ها ضعیف کردند و در مجموع فشارها و ضررهای زیادی به ملت زدند.

 

سران فتنه از مردم و رهبری عذرخواهی کنند/انکار لزوم عذرخواهی سران فتنه گناهی نابخشودنی است

وزیر دولت دهم، با بیان این سوال که در جایی که یک طرف رهبری و ملت ایستاده اند و در طرف دیگر فتنه گران، کدام گروه باید عقب نشیی کند، تاکید کرد: مسلما باطلی که مرتکب اشتباه شده و دل رهبری و مردم را آزرده باید عذرخواهی کنند. اگر ما منکر لزوم عذرخواهی سران فتنه باشیم به عبارتی گفته ایم که خدایی نکرده نظام اشتباه کرده و در واقع این مسئله یک گناه نابخشودنی و ظلم بزرگتر از فتنه سال ۸۸ است.

ماجرای تشکیل اتاق شیشه ای در وزارت کشور

علی اصغر شریفی راد”، جانشین رئیس ستاد انتخابات کشور در سال ۸۸ در این خصوص گفت: به نوعی در ستاد انتخابات در سال ۸۸ اتاق شیشه ای ستادهای انتخاباتی شکل گرفت، به طوری که با احزاب جلسه هایی تشکیل دادیم و در این راستا نیز نظارت تمام احزاب را در تمام مراحل انتخابات قرار دادیم که این اقدامات بعد از آن انتخابات تاکنون اجرا نشده است.

وی همچنین افزود: به خانه احزاب مکان مستقلی در ستاد انتخابات با امکانات مجهز داده شد تا بتوانند کارهای خود را در پیش بگیرند. حتی این امکان فراهم شد تا خانه احزاب در استانداری ها مستقر شود و در این راستا آنها اعلام کردند این خانه در فرمانداری ها نیز مستقر شود و ما نیز از این موضوع استقبال کردیم و در یک اقدام فراقانونی به آنها اجازه داده شد از همه صندوق های اخذ رأی بازدید کنند و هر صندوقی را که خواهان بازشماری آن هستند را به هیئت اجرایی هر شهرستان و ستاد انتخابات ارجاع دهند.

اولین نهاد غیر دولتی که صحت انتخابات ۸۸ را تایید کرد

 جانشین رئیس ستاد انتخابات کشور در سال ۸۸  یادآور شد: این را هم برای اطلاع عرض نمایم که اولین اطلاعیه صحت انتخابات را خانه احزاب اعلام کرد که این خانه یک نهاد غیردولتی محسوب می شد که تمام نمایندگان احزاب قانونی کشور را در خود جای داده بود که باید برای احزاب سیاسی فصل الخطاب قرار می گرفت.

شریفی راد تصریح کرد: در ادامه ستاد انتخابات کشورخواست که کاندیدها نمایندگان تام الاختیار خود را معرفی و در محل مورد نظر مستقر شوند تا در موقع شمارش آراء بر روند تجمیع آراء نظارت داشته باشند که با استقبال هرچهار کاندید مواجه شد.

وی گفت: با اطلاع رسانی های صورت گرفته هیچ گونه مسئله خاصی تا اقدام غیرقانونی موسوی بروز نکرد، نکته دیگری را که باید عرض نمایم این است که نتیجه آراء در هر صندوق را به طور جداگانه تفکیک شد به طوری که هر کسی می توانست جداگانه آنها را شمارش نماید. با این اقدام یک مورد تناقض و اختلاف رأی به شورای نگهبان و ستاد اعلام نشد و این بود که اعتراضات بی مورد دیگر توجیهی نداشت.

با توجه به اینکه مردم و مسئولین کشور ما حافظه تاریخی بسیار خوبی داشته، هرگز فراموش نخواهند کرد که ۵ سال پیش در چنین روزی، یکی از خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی توسط فتنه گران شکسته شد و در نهایت حماسه ۹ دی رقم خورد.

اگرچه عده‌ای معدود معتقدند که حصر خانگی سران فتنه در حق آنها ظلم بوده و آنها باید آزاد شوند اما بیشتر مردم و مسئولین کشور معتقدند که سران فتنه با آشوبی که به پا کردند ظلم بزرگ‌تری را نسبت به کشور و مردم روا داشته اند و باید برای این اقدام خود مجازات شوند.

باید به این نکته توجه کرد که زمانی که موسوی و کروبی و دیگر سران فتنه از آشوبگران در روز عاشورا حمایت کردند و اهانت‌های آنها را ندیده گرفته و آنها را مردمی خداجو خواندند، اگر یکی از آنها در میان جمعیت میلیونی در ۹ دی ماه حاضر می‌شد قطعاً امنیت جانی نداشت.

در واقع حصر خانگی جان سران فتنه را نجات داد؛ چرا که از طرفی اگر دست مردم به آنها می رسید قطعاً بلایی بر سر آنها می‌امد و از طرف دیگر هم اگر محاکمه می‌شدند، اعدام کمترین حکمی بود که برای آنها در نظر گرفته می شد.

این در حالی است که با چراغ سبز دولت یازدهم به فتنه گران، برخی از اصلاح‌طلبان حاضر نشدند تا حضور مردمی در حماسه ۹ دی را پذیرفته و همچنان اصرار دارند چشمان خود را بسته و خود را در مقابل اراده مردم به خواب بزنند.

سید عبدالواحد موسوی لاری عضو مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا  گفت: من در جاده هستم و نمی‌توانم صحبت کنم.

**عیسی سحرخیز از چهره های مطرح اصلاح طلب نیز در پاسخ به خبرنگار ما اظهار داشت: من الان در شرایطی نیستم که مصاحبه کنم و اگر توانستم تماس می‌گیرم.

**ماشاالله شمس‌الواعظین از روزنامه نگاران اصلاح طلب نیز در خصوص حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ بیان کرد: من صحبت نمی‌کنم. نه تنها در این موضوع بلکه کلا صحبتی نخواهم کرد.

وی در پاسخ این سوال که ۹ دی حماسه ملی است و چرا نمی‌خواهید در این باره صحبت کنید،‌ ابراز داشت: اولا که ۹ دی حماسه ملی نیست و شما اسمش را گذاشتید حماسه ملی. روز ملی آن چیزی است که در درون من و شما و در تقویم آمده باشد. ثانیا این که من در هیچ زمینه ای صحبت نمی‌کنم.

**شهربانو امانی ، نماینده دوره های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی، نیز در واکنش به سوال خبرنگار ما گفت: من در جلسه هستم و در کل نیز وارد این مسائل نمی‌شوم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما آیا روز ۹ دی حماسه ملی بوده یا نه، ضمن خندیدن به سوال مطرح شده بیان کرد: در جلسه هستم و  معنای حماسه بزرگ یا کوچک را نمی دانم !

** زهرا اشراقی همسر محمد رضا خاتمی نیز در  این خصوص به خبرنگار ما گفت: من در این موضوع مصاحبه نمی‌کنم. البته کلا قصد مصاحبه کردن ندارم ولی به طور ویژه در این موضوع صحبت نخواهم کرد.

وی در ادامه در واکنش به این جمله که این موضوع با تمامی موضوعات فرق دارد، عنوان کرد: خیلی موضوعات در کشور با دنیا فرق می‌کند ولی من کلا مصاحبه نمی کنم.

** علیرضا بهشتی عضو فعال ستاد میرحسن موسوی از سران فتنه نیز در این رابطه در پاسخ به سوال خبرنگار راه دانا تصریح کرد: من در این باره صحبت نمی‌کنم و نظر خاصی هم ندارم.

** صادق زیبا کلام نیز در این راستا  بحالتی تمسخر آمیز در پاسخ به سوال مطرح شده، گفت: شما بروید ببینید ۲۵ خرداد جمعیت مردم بیشتر بود یا ۹دی !؟

** الهه کولایی فعال سیاسی اصلاح طلب به خبرنگار ما پاسخ داد: به هیچ عنوان صحبت نمی‌کنم.

** همچنین سعید لیلاز در واکنش به این سوال بیان کرد: من نمی‌توانم در این خصوص حرفی بزنم؛از کارشناسان سیاسی در این خصوص بپرسید.

** علی اسلامی پناه نماینده اصلاح طلب مجلس در دوره هفتم و هشتم، گفت: من الان صحبت نمی‌کنم.

** جمشید انصاری استاندار زنجان نیز که دارای گرایشات اصلاح طلبی است، در واکنش به سوال خبرنگار ما گفت: نه شما را می‌شناسم و نه در این باره صحبت می‌کنم.

عباس عبدی یک از چهره های اصلاح طلب در گفت وگو باخبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا گفت: اصلا مصاحبه نمی کنم.

* محمد علی ابطحی در پاسخ به خبرنگار ما اظهار داشت: بنده مصاحبه نخواهم کرد تا لیستی را که شما در دانامنتشر کرده اید کامل تر شود، بالاخره شما هم خرج دارید و باید

به هر نحوی تامین شوید.

وی  در پایان از خبرنگار دانا خواست تا بعد از قطع تلفن  اسمش را در لیست منتشر شده وارد کنیم.

* جهانبخش خانجانی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: الان سرما خورده ام و حرف نمی زنم.

* اشرف بروجردی فعال سیاسی اصلاح طلب واکنش به سوال خبرنگار دانا بیان کرد: به هیچ عنوان صحبت نمی کنم.

* کمالی یکی از چهره‌های اصلاح طلب در خصوص حماسه ۹ دی و دلیل حضور مردم در خیابان‌ها به دانا گفت: صحبت نمی کنم کار دارم .

* غلامحسین کرباسچی در پاسخ به خبرنگار دانا گفت: حرف نمی زنم، کار دارم شاید بعدها صحبت کنم.

*  محمد رضاتابش در واکنش به سوال خبرنگار ما بیان کرد: مصاحبه نمی کنم.

*محسن رهامی در گفت گو با دانا عنوان کرد: من در جلسه هستم و صحبت نمی کنم.

* قدرت الله علیخانی  رئیس فراکسیون اقلیت مجلس هفتم در پاسخ به خبرنگار ما گفت: زود است مصاحبه بعدا صحبت می کنم.والسلام.

* فیاض زاهد عضو حزب اعتماد ملی هم در گفت وگو با دانا بیان کرد: الان در کتابخانه هستم و مصاحبه نمی کنم.

سکوت اصلاح‌طلبان درباره حماسه ۹ دی ماه در حالی است که یکی از خانواده‌های شهدای فتنه که حاضر به صحبت کردن در خصوص اتفاقات سال ۸۸ نشد این بود که من صحبت نمی‌کنم؛ چرا که اینقدر ما درخواست اعدام سران فتنه را داشتیم اما وقتی به این درخواست رسیدگی نشد و در این دولت ممی شنویم که عده ای قول رفع حصر را می‌دهند ترجیح میدهیم سکوت کنیم؛ چرا که به نظر ما اهمیتی داده نمی‌شود.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=151004
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,496 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی