تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 496066
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
ائمه جمعه هرمزگان عنوان کردند؛

نظام هرچه مردمی تر باشد موفق تر است/حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ننگ دیگری بر پیشانی دشمن می نشاند

ائمه جمعه هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته استان با تاکید بر حضور پرشور و همگانی اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفتند:  امسال ملت  ایران با حضور تماشایی و پررنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر پیکره آمریکا خواهند زد.

نظام هرچه مردمی تر باشد موفق تر است/حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ننگ دیگری بر پیشانی دشمن می نشاند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ائمه جمعه هرمزگان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته استان با تاکید بر حضور پرشور و همگانی اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفتند:  امسال ملت  ایران با حضور تماشایی و پررنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر پیکره آمریکا خواهند زد.

حضور پر رنگ ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن استکبار را مانوس می سازد

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، امام جمعه بندرعباس در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته اظهار کرد: قران از هرگونه دخل و تصرف محفوط مانده به طوری که نه ذره ای از آن کاسته و نه افزوده شده است.

خطیب جمعه بندرعباس با بیان اینکه علت به وجود آمدن خوارج یک تفسیر غلط از قرآن بوده است، گفت: الفاظ قران کریم محفوظ مانده؛ ولی معانی آن به مرور زمان به وسیله برخی از افراد دست خوش تغییراتی شده است.

نعیم آبادی با اشاره به روز نیروی هوایی عنوان کرد: نیروی هوایی در صحنه های نبرد خوب درخشیده به طوری که شهدای گران قدری را تقدیم اسلام نموده است.

وی با بیان اینکه همیشه باید برعکس آمریکا و هم پیمانانش عمل کنیم، تصریح کرد: دشمن با اهرم های مختلف می خواهد ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور کمرنگ داشته باشند که امسال تمام نقشه های آنها را نقش بر آب کرده و حضوری تماشایی خواهیم داشت.

امام جمعه بندرعباس افزود: در سال های گذشته اگر تنها یک دست مشت کرده مرگ بر آمریکا می گفتیم امسال با هر دو دست گره شده شعار می دهیم.

نعیم آبادی با تاکید بر اینکه امسال باید با حضور خود استکبار را مانوس سازیم، گفت: ملت ایران با حضور پر شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ترامپ که ام الفساد بوده و هم پیمانانش را نا امید می کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: در انقلاب اسلامی تورم و مشکلات اقتصادی وجود دارد که با تخصص جوانان این مرز و بوم از مسئله های اقتصادی نیز عبور می کنیم.

خطیب جمعه بندرعباس تاکید کرد: هیچ انقلابی به صورت جهشی پیشرفت نکرده و همان طور که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند: آینده روشن است و تمام مشکلات اقتصادی ایران به دست متخصصان این مرز و بوم حل خواهد شد.

نعیم آبادی با بیان اینکه هر چه نظام مردمی تر موفق تر است، عنوان کرد: نظامی که تنها متکی به دولت بوده دوام پیدا نمی کند مانند شوروی با تمام قدرش چون مردمی نبود نابود شد.

وی با اشاره به اینکه تمام مشکلات مملکت ما از شیطان بزرگ است، خاطر نشان کرد: امسال با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر پیکره آمریکا خواهیم زد.

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: به برکت  انقلاب اسلامی جوانان این مرز و بوم با اتکا به توان ملی موشک های جنگی و هواپیما می سازند.

حضور پر شور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ننگ دیگری بر پیشانی دشمن می نشاند

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) گفت:حرکتی که حضرت زهرا(س) بعد از رحلت پیامبر اکرم(ص) انجام داد در واقع در مقابل انحرافی بود که بر خلاف توصیه های مکرر پیغمبر اکرم شده بود، انحراف جامعه به معنای ناتمام ماندن تمامی زحمات و خون دل خوردن های پیامبر گرامی اسلام و نیز تفرقه مسلمین بود.

میرزایی، شهادت حضرت زهرا(س) را الگویی از مبارزه سیاسی در تاریخ خواند و تاکید کرد: فاطمه زهرا(س) مبارزه با کفر و نفاق را بعد از رحلت پیامبر اکرم شروع کرد و زبان برنده خود را به جای شمشیر علی بن ابیطالب(ع) برای بیداری عقل های مسخ شده به کار گرفت تا حقیقت را نمایان کند، اگر چه خفتگان بیدار نشدند و یاری نکردند اما با شهادتش حقیقت را در تاریخ جادوانه ساخت و الگویی از مبارزه سیاسی را برای همیشه تاریخ به یادگار گذاشت.

امام جمعه پارسیان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و ۲۲ بهمن، اظهار کرد: نظام سلطه با به وجود آوردن فشارهای جدید از جمله تحریک برخی از افراد و گروههای ناراضی در شرایط سخت اقتصاد برجامی و تشدید تحریم های بعد از برجام در صدد جدایی مردم از حکومت هستند و ۲۲ بهمن را فرصت مناسبی برای دریافت سیگنال هایی جهت ارزیابی موفقیت برنامه های خود می دانند.

وی، افزود: حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می تواند کلیه سناریوها و برنامه های دشمن را به هم ریخته و ننگ دیگری را بر پیشانی آنها بنشاند.

میرزایی آرزوهای دشمنان برای به چهل سالگی نرسیدن انقلاب را بی ثمر خواند و عنوان کرد: آرزوی دیرینه دشمنان انقلاب اسلامی این بود که انقلاب چهل سالگی خود را نبیند در حالی که ملت بزرگ ایران اسلامی در صحنه های مختلف نشان دادند که پای بند نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی هستند و ان شاءالله در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بهت جهانیان را در بر خواهد داشت.

تکلیف ما با آمریکا مشخص است، با مسئولینی که خود را به خواب زده اند چه کنیم؟

وی خطاب به دشمنان اسلام گفت: طبیعی است که دشمن از این حضور عصبانی باشد و به گفته قرآن “موتوا بغیضکم” از ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.

امام جمعه پارسیان ابراز امیدواری کرد: با راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ضمن تجدید میثاق با رهبر انقلاب اسلامی شروع دهه پنجم انقلاب را آغاز خواهیم کرد.

میرزاییبا اشاره به بد عهدی اروپایی ها در پسا برجام، تصریح کرد: اینکه سه کشور اروپایی بعد از مدت زیادی به” اینستکس” که به معنای غذا در برابر نفت است بسنده کردند آن هم به صورت مشروط، توهین آشکار به ملتی است که در مقابل هیچ قدرتی سر خم نکرده و تسلیم نشده است.

وی با اشاره به بیانیه دوازده بندی اروپایی ها و دخالت آشکار بر امور داخلی و طرح محدویت برنامه های موشکی ایران و حضور منطقه ای گفت:این بیانیه کیفر خواست انقلاب اسلامی است اما متاسفانه برخی از مسئولان از این بیانیه استقبال کردند، تکلیف ما با آمریکا استکباری و اروپای شیاد روشن است اما با مسئولینی که خواب هستند و یا خود را به خواب زده اند چه کنیم ؟

امام جمعه پارسیان از برپایی بیمارستان صحرایی توسط بهداری نیروی دریایی سپاه و همت ناوتیپ ذوالفقار دریایی و خدمت به نه هزار نفر تقدیر و تشکر فراوان کرد.

وی با گرامیداشت ۱۹ بهمن ماه سالروز تجدید بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی ایران با امام امت گفت:این حرکت تاریخی پیروزی انقلاب را تثبیت کرد و مانع ادامه فعالیت بختیار برای ابقای رژیم ستمشاهی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=496066
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,114 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی