تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 17391
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

نظام های امنیت فعلی فاقد کارایی و اثر بخشی هستند

کارشناسان امنیتی معتقدند نظام‌های فعلی امنیت سایبری فاقد کارآیی و اثربخشی بوده و باید شیوه‌های جدیدی در این زمینه به کار گرفته شود کارشناسان امنیتی معتقدند نظام‌های فعلی امنیت سایبری فاقد کارآیی و اثربخشی بوده و باید شیوه‌های جدیدی در این زمینه به کار گرفته شود. به گزارش هرمز، کسپراسکی تصریح کرده فناوری کلود باید […]

نظام های امنیت فعلی فاقد کارایی و اثر بخشی هستند

کارشناسان امنیتی معتقدند نظام‌های فعلی امنیت سایبری فاقد کارآیی و اثربخشی بوده و باید شیوه‌های جدیدی در این زمینه به کار گرفته شود
n00005593-b
کارشناسان امنیتی معتقدند نظام‌های فعلی امنیت سایبری فاقد کارآیی و اثربخشی بوده و باید شیوه‌های جدیدی در این زمینه به کار گرفته شود.

به گزارش هرمز، کسپراسکی تصریح کرده فناوری کلود باید در کنار نظام امنیتی سنتی فعلی به کار گرفته شود تا به عنوان یک شاخص مدرن امنیتی در کنار راه حل های فعلی به کار گرفته شود.

کارشناسان این موسسه معتقدند که حفاظت از رایانه ها بدون بهره مندی از ابزارهای امنیتی محلی ممکن نیست.

لذا باید فناوری های ضدبدافزار محلی مانند نرم افزارهای ضدویروس به طور همزمان همراه با خدمات کلود به کار گرفته شوند و از طریق این تعامل حداکثر امنیت برای کاربران تضمین شود.

به همین منظور باید لاگ فایل های برگرفته از فعالیت های محلی در کنار اطلاعات مربوط به فعالیت های شبکه های و نفوذهای سایبری به کار گرفته شوند و اطلاعات به دست آمده از این طریق با یکدیگر ترکیب شود. سپس اطلاعات یاد شده در قالب یک مخزن کلود به اشتراک گذارده شود تا الگوهای مناسب فعالیت شبکه ای به منظور احتراز از تهدیدات شکل گیرد.

علیرغم اهمیت استفاده از این روش ترکیبی تنها ۲۱ درصد از شرکت ها تا پایان سال ۲۰۱۲ از آن بهره گرفته اند. این در حالی است که تعداد بدافزارها روز به روز در حال افزایش است. کسپراسکی از شناسایی ۱۴۰ تهدید جدید در هر دقیقه در فضای مجازی خبر داده و معتقد است غلبه بر این تهدیدات تنها با استفاده از نرم افزارهای ضدویروس ممکن نیست چون این تهدیدات با چنان سرعتی رشد کرده و ظاهر می شوند که حتی به روز کردن سریع برنامه های ضدویروس هم مشکلی را حل نمی کند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=17391
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,798 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی