نظام اسلامی سالم‌ترین انتخابات دنیا را برگزار می‌کند
+ پ -
نظام اسلامی سالم‌ترین انتخابات دنیا را برگزار می‌کند
نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا:

نظام اسلامی سالم‌ترین انتخابات دنیا را برگزار می‌کند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا در جمع مردم پارسیان در مراسم ۹ دیماه گفت: جمهوری اسلامی ایران سالم‌ترین و پاک‌ترین انتخابات را برگزار می‌کند و این موضوع را همه می‌دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از پایگاه خبری پارسیان خبر؛ حجت الاسلام پولادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا اظهار داشت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی انتخابات و نتیجه آن را بهانه‌ای قرار دادند تا به ارزش‌های اسلامی و نظامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده است حمله کنند اما بصیرت مردم با تبعیت از مقام معظم رهبری مانع بهره برداری آنان شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا همچنین گفت: در انتخابات‌های چندین ساله نظام به خوبی نشان داده شده که دولت‌ها همواره بین گروه‌ها و احزاب جابجا شده است با اینکه تصور بر انتخاب جریان خاصی می‌رفت اما روند به گونه‌ای دیگر شکل می‌گرفت و پیروزی‌ها توسط رقبای انتخاباتی تبریک گفته می‌شد زیرا همه یقین داشته و دارند که نمی‌شود در انتخابات دخالت کرد و نتیجه انتخاب مردم را به سمت و سویی دیگر سوق داد.

وی اضافه کرد: زمزمه‌های خارج از عرف یک جناح سیاسی در آستانه انتخابات ۸۸ ، زمینه‌ساز هشدارهایی شد که از سوی مقام معظم رهبری اولین بار در بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) ایراد شد و ایشان نسبت به سخنان و موضع‌گیری‌های برخی چهره‌های سیاسی موضع گرفتند.

 پولادی سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری را سخنانی مدبرانه و از سر دلسوزی خواند و گفت: اگر سران فتنه تا آن روز غفلت کرده بودند باید با این بیانات رهبری دست از فتنه‌گری برمی‌داشتند و همانگونه که از اول انقلاب بیانات ولی فقیه را فصل الخطاب می‌دانستند آن روز هم باید تبعیت می‌کردند اما این روند نه تنها تمام نشد بلکه تندتر از گذشته به مسیری که همه می‌دانستند اشتباه است دامن می‌زدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا درادامه افزود: اشتباه است اگر تصور شود تمام ریشه‌های فتنه در داخل کشور طراحی و اجرا شد، زیرا تمامی اتفاقات و روندی که در ادامه نظام را دچار چالش کرد زیر سر صهیونیست‌ها و آمریکای جنایت‌کار بود که در ادامه دیدیم با حمایت‌های همه جانبه چنگال‌های پشت صحنه را نشان دادند.

وی ملت ایران را ملتی با بصیرت و آگاه دانست و یادآور شد: همه به یاد داریم که چگونه نظام، رهبری و مردم ماه‌ها به انتظار نشستند تا فتنه‌گران دست از فتنه‌گری بردارند اما نه تنها از کرده خود پشیمان نشدند بلکه کم‌کم به مقدسات و باورهای مردم نیز تعرض کردند لذا مردم با شناخت دقیق از برنامه‌های آنها در ۹ دی ۸۸ بساط فتنه را برای همیشه برچیدند.

 

این مراسم باشکوه، با قرائت بیانیه و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا و اسرائیل، توسط تجمع کنندگان به پایان رسید.

IMG_0481IMG_0490

IMG_1242IMG_1251

IMG_1258IMG_1261

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff