نظام اسلامی به همه ما نعمت امنیت و آسایش عطا کرده
+ پ -
نظام اسلامی به همه ما نعمت امنیت و آسایش عطا کرده
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک :

نظام اسلامی به همه ما نعمت امنیت و آسایش عطا کرده

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: خداوند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نعمت آسایش و امنیت عطا کرده و امیداوریم این نعمت به خوبی حفظ شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک اظهار کرد: خداوند تبارک و تعالی گناهان و لغزش های همه ماها را ببخشد و توفیق خدمت، عبادت و زندگی عنایت کند  و دل های ما را به محبت، دوستی بین همه اقشار جامعه بگستراند.

وی افزود: سلام و درود خدا بر پیامبر رحمت و مغفرت الهی و خاندان پاک و مطهر ایشان و همه یاران و هر کسی که رهرو دین مبین اسلام تا قیام قیامت است .

شیخ افراز همچنین اظهار کرد: خداوند ما را آفریده و دینی را برای ما قرار داده است و این دین که دین اسلام و کامل ترین ادیان الهی است برای هدایت و نجات همه بشریت به ارمغان آورده است که بهترین از این دین نه در دنیا ست و نه در آخرت وجود ندارد .

وی یادآور شد: ایمان و اسلامی که ما باید داشته باشیم فقط نماز، روزه، حج و زکات نیست بلکه  خداوند متعال همه اینها را به صورت واضح در معامله با خلق خود به وجود آورده است.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک تصریح کرد: اسلام یک دین کامل و جامعی است که برای برخورد و رفتار با آن دستورالعملی ایجاد کرده و در درون خود همه چیز را انگشت اهمیت و ارزش قرار داده و  برخورد انسان با انسان، انسان با حیوان، انسان با محیط زیست و انسان با جامعه.

شیخ افراز اذعان کرد: دین اسلام یعنی برخورد درست در جامعه با همه و سرلوحه همه خوبی ها و ایدئولوژی ها در  اسلام خوبی است .

این مسئول خاطرنشان کرد: در اسلام به هر سویی که روز بکنید مهم نیست مهم ایمان و باور خداست کسی که ایمان، باور و یقین به وجود خداوند  ندارد مسلمان نیست خداوند صفات دارد و ما انسان ها خدا را با صفاتش می شناسیم و پرستش و عبادت می کنیم.

خطیب اهل سنت شهر بندر سیریک عنوان کرد: زندگی گذر است و ایمان ماندگار و جاوید است که برای جاوید ماندن ایمان باید اقامه نماز ، پرداخت زکات ، وفای به عهد ، اعتقاد به پیامبران الهی ، فرشتگان خدا در آخرت ، آخرین پیغمبر خدا حضرت محمد (ص) و کتب آسمانی داشته باشید.

شیخ افراز اصافه کرد: کسانی که در زندگی به مشکلات بر می خورند پشت به خدا و ایمان به خدا نمی کنند بلکه با صبر راه را پیش می کنند و با رعایت انسانیت و عدالت کارهای خود و دیگران را مدیریت و ساماندهی می کنند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندرسیریک در پایان یادآور شد: خداوند در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی به ما نعمت امنیت و آسایش را عطا کرده و این نعمت یکی از مهمترین نعمتهای الهی است که باید در حفظ آن همه کوشش کنیم.

انتهای پیام/ش

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. علی
   شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵

   معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس افزود: با اتصال فارس به دریا و قرار گرفتن شهرستان های جنوبی استان در مسیر ترانزیتی، پیشرفت و رونق اقتصادی استان شدت خواهد گرفت.
   به گزارش لارستان نیوز به نقل از «خلیج فارس»؛ هادی پژوهش در سفر به شهرستان خنج گفت: اتصال فارس به دریا از مصوبات دولت و شورای امنیت ملی است و با محقق شدن این مصوبه، تحول عظیمی در استان فارس رخ می دهد.

   پژوهش افزود: با اتصال فارس به دریا و قرار گرفتن شهرستان های جنوبی استان در مسیر ترانزیتی، پیشرفت و رونق اقتصادی استان شدت خواهد گرفت.

   خبرگزاری صداوسیما که این خبر را منتشر کرده، یادآور شده: اتصال استان فارس به دریا از مطالبات قدیمی فارسی ها و مسئولان این استان است و آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز نیز بارها این مطالبه را به عنوان مهمترین مطالبه استان فارس مطرح کرده است.

   اتصال فارس به خلیج فارس با الحاق برخی روستاهای شهرستان پارسیان در هفته های پایانی دولت قبل نهایی شد، اما به دلیل اعتراض نمایندگان هرمزگان، اجرای مصوبه به تاخیر افتاد.

   منبع : روابط عمومی


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff