نصب نخستین چراغ راهنمايي و رانندگي در شهر بستک

+ پ -
نصب نخستین چراغ راهنمایی و رانندگی در شهر بستک

شهردار بستک از نصب نخستین چراغ راهنمایی و رانندگی جهت تسهیل در عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه؛ محمد جلالی شهردار بستک از نصب چراغ راهنمایی و رانندگی در چهار راه شیخ شهر بستک جهت تسهیل در عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده خبر داد.

وی بیان داشت: رعایت قانون و نصب علائم راهنمایی و رانندگی یکی از راهکارهایی است که می تواند از بروز تصادفات و آسیب رسیدن به شهروندان و خودروها جلوگیری کند.

شهردار بستک افزود: به همین منظور و با توجه به وجود مشکلات ترافیکی و تداخل حرکت وسایل نقلیه در چهار راه شیخ، پس از مطالعات و بررسی های فنی و ترافیکی توسط کارشناسان مربوطه و تصویب شورای ترافیک شهرستان، مناسب ترین گزینه با توجه به شرایط موجود جهت کاهش برخوردهای ترافیکی و افزایش روانی جریان ترافیک در این چهار راه، نصب چراغ راهنمایی و رانندگی تعیین شد.

جلالی اظهار داشت: چهار راه شیخ محل اتصال خیابان امام خمینی(ره) به خیابان سید محمد قتالی و خیابان فائز بستکی است که خدمات مهم شهر از جمله بازاریان، پزشکان و بانک ها در این خیابان ها استقرار داشته و با هوشمندسازی چهار راه شیخ، ضمن تسهیل در عبور و مرور با نصب دوربین کنترل سرعت و پایش تصویری و امنیتی، ضریب امنیتی چهار راه و خیابان های امام خمینی(ره)، سید محمد قتالی و فائز بستکی افزایش خواهد یافت.

گفتنی است این نخستین چراغ راهنمایی و رانندگی است که در سطح شهر بستک نصب می شود.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff