نشست هنرمندان اهل قلم کشور در بستک برگزار می شود
+ پ -
نشست هنرمندان اهل قلم کشور در بستک برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری نشست بزرگ هنرمندان اهل قلم کشوردر این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، کاظم قاسم زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: از آنجایی که هنرمندان اهل قلم، قشر ارزشمندی از جامعه هستند که فکر را جهت می دهند لذا از آنان خواست به عنوان سکان داران مجرب در عرصه علم و دانش، تجربیات پربار خود را در جهت شکوفا نمودن استعدادهای جوانان علاقه مند به قلم زنی و نویسندگی قرار دهند تا پیشینه ی فرهنگی شهرستان بستک همچون گذشته پر رونق بماند.

وی هدف از این گردهمایی را راه اندازی انجمن اهل قلم عنوان کرد و  افزود:  هم اندیشی جهت ارائه راهکارهای مناسب و استفاده از تجارب اهل فن، راه گشای موفقیت و شکوفایی انجمن خواهد بود و از اساتید خواستار راه اندازی موسسات فرهنگی و هنری شد تا از این طریق بتوان به صورت علمی و کاربردی اهداف انجمن را اجرا نمود.

وی از جمله برنامه های در پیش روی انجمن را ثبت و ساماندهی انجمن اهل قلم،  برگزاری دوره های تخصصی نویسندگی، دعوت از اساتید استانی و کشوری، پیگیری راه اندازی موسسات تک منظوره و مطرح نمودن برنامه های انجمن اهل قلم در نشست های شورای فرهنگ عمومی جهت لازم الاجرا شدن اهداف انجمن برشمرد.

 احمد حبیبی نیز در حاشیه  این نشست طی گفتگویی بستک را به عنوان پیشانی فرهنگی استان، زبانزد خاص و عام دانست و افزود: امیدوارم جوانان و نوجوانان شهرستان با پشتکار و تلاش مضاعف، مشعل علم و دانش را علی الخصوص در حوزه نویسندگی فروزان نگه دارند تا افتخار این عنوان تا همیشه بر پیشانی شهرستا بستک ثبت گردد.

در ادامه این نشست  صابر رحیمی به عنوان مسئول انجمن اهل قلم معرفی گردید و ایشان به شرح  اهداف و برنامه های انجمن پرداخت و در پایان اعضاء به ارائه پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff