نشست هم اندیشی طلاب و دانشجویان رودان برگزار شد
+ پ -
نشست هم اندیشی طلاب و دانشجویان رودان برگزار شد

به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم اندیشی بین دانشجویان و طلاب حوزه علمیه خواهران رودان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛  به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه نشست هم اندیشی با حضور جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور آزاد اسلامی شهرستان رودان برگزار شد.

 

جلالی مدیر حوزه علمیه خواهران رودان، هدف از برگزاری این نشست، تعامل و وحدت بهتر بین دانشجویان وطلاب علوم دینی عنوان کرد و افزود: رابطه بین حوزه ودانشگاه باید وسیع تر وپررنگتر باشد واین جلسات باید استمرار پیدا کندو هم حوزه از دانشگاه وهم دانشگاه از حوزه، مطالبات آنان از همدیگر ادامه داشته باشد.

 

در ادامه خواهر بیکائیان، مسئول بسیج طلاب خواهران رودان با اشاره به اینکه،۱۰نفر از مربیان صالحین سطح شهرستان، طلاب هستند، اظهار کرد: دانشجویان می توانند از توان مربیان صالحین در برگزاری جلسات هم اندیشی استفاده کنند و ارزشهای اسلامی را در این قشر نهادینه کنند.

 

در این مراسم ضمن قرائت پیام تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر لزوم تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه،دانشجویان با تاکید بر وظایف بسیج دانشجویی در تربیت نیروی مومن و انقلابی،خواستار حضور طلاب بین دانشجویان برای پاسخگویی به سوالات و رفع شبهات آنان شدند.

 

در پایان نشست مقرر شد،جلسات هم اندیشی بین حوزه علمیه و دانشگاههای شهرستان گسترش یابد و هسته های مقاومت را در تربیت نیروهای مومن وانقلابی جامعه ایران اسلامی تقویت شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff