نشست صميمي وزیر آموزش و پرورش به فرهنگ دوستان ايراني مقيم امارات متحده عربي
+ پ -
نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش به فرهنگ دوستان ایرانی مقیم امارات متحده عربی

نشست صمیمی فرهنگ دوستان ایرانی مقیم امارات متحده عربی با حضور دکتر فانی در شارجه امارت برای دعوت از خیرین مدرسه ساز در کشور ایران صورت گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه بستک :نشست صمیمی فرهنگ دوستان ایرانی مقیم امارات متحده عربی

با تلاش شیخ عبدالله انصاری مشاور فرماندار شهرستان بستک و با هماهنگی سفارت ایران و سرپرستی مدارس ایران در این کشور و مجمع خیرین بستک با هدف تقدیر و تشکر از خیرینی که در ساخت مدرسه ۳۰ هزارمترمربعی (سه هکتار) در شارجه امارت و دعوت از خیرین برای ساخت مدرسه در کشور ایران صورت گرفت .

در این نشست سفیر ایران در امارات ، نماینده ولی فقیه در سفارت ایران ، سرپرست مدارس ایران در امارات متحده ، رئیس مجمع خیرین امارات و شیخ عبدالله انصاری نماینده شهرستان بستک مسئول جذب و هماهمنگی با خیرین امارات متحده و مهمان ویژه این مراسم دکتر که فانی وزیر آموزش و پرورش بود .

شیخ عبدالله انصاری مسئول دعوت از خیرین که اکثریت آنها ایرانی بودند و مقیم این کشور هستند را مثبت ارزیابی کرد و افزود : چند تن از آنها برای ساخت مدرسه در کشور ایران اعلام آمادگی کردند و هماهنگی های بعدی با آنها صورت خواهد پذیرفت .
بعد از این جلسه دکتر فانی به همراه هیئت همراه ( سفیر ایران ، جمعی از خیرین آن کشور ، نماینده مجمع خیرین ، مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس ، مدیر کل نوسازی استان فارس نماینده ولی فقیه در امارات ، جمعی از مسئولین محلی ، شیخ عبدالله انصاری و…) از مدارس و موسسات در حال ساخت در ان کشور بازدید می کردند .

 

IMG-20150527-WA0012

 

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff