نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در هاله از ابهام
+ پ -
نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در هاله از ابهام

در راستای برگزاری جلسات شورای اموزش و پرورش اقداماتی از سوی دبیرخانه این شورا صورت گرفته اما تاکنون مثمر ثمر واقع نشده و این شورا مهم و راهبردی مظلوم واقع شده است.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،آموزش و پرورش بستر توسعه و پیشرفت کشور، آموزش و پرورش نقطه آغاز رشد و توسعه پایدار همه ادارات با اموزش و پرورش تعامل داشته باشند.

اینها جملاتی است  که همه  مسئولوین در همایش ها و جلسات مختلف در خصوص آموزش و پرورش بیان می کنند و این کلمات  و تیتر های زیبا در جایی به نام شورای آموزش و پرورش معنی پیدا می کند آنجاست که برای برنامه ریزی جهت بر طرف نمودن مشکلات مدارس ادارات با یکدیگر بسیج می شوند و با هم دلی و همراهی کمک و یاریگر آموزش و پرورش می شوند .

شورای اموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد تا کنون کارنامه درخشان و قابل قبولی داشته به طوری که طبق ارزیابی سال گذشته رتبه دوم را در بین مناطق استان کسب نموده است اما جای تاسف دارد که آخرین نشست این شورا در مرداد ماه بوده و با گذشت نزدیک به پنچ ماه تا کنون هیچ جلسه ای در خصوص این شورا برگزار نگردیده است.

این در حالی است که با توجه به نزدیک بودن هفته شورای اموزش و پرورش نشست این شورا ی مهم هچنان در هاله ای از بهام است و امید است در این راستا چاره اندیشی شود.

شورای آموزش  و پرورش این شهرستان حاجی آبادمثل فدراسیون ها از حالت تعطیلی و بی تحرکی خارج شده و فعالیت خود را باشتاب گذشته در خصوص بر طرف نمودن مشکلات آموزش و پرورش و مدارس از سر گیرد .

لازم به ذکر است در راستای برگزاری جلسات شورای اموزش و پرورش اقداماتی از سوی دبیرخانه این شورا صورت گرفته اما متاسفانه مثمر ثمر واقع نشده همچنان این شورا مهم و راهبردی مظلوم مانده است.

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff