نشست سرمایه گذاران و فعالین بخش خصوصی در ابوموسی برگزار شد+تصاویر
+ پ -
نشست سرمایه گذاران و فعالین بخش خصوصی در ابوموسی برگزار شد+تصاویر

با حضور محمد سعیدی فرماندار و جمعی از مسئولین و فعالان اقتصادی بخش خصوصی، مسائل و مشکلات حوزه سرمایه گذاری در شهرستان ابوموسی بررسی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اولین جلسه بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاری بخش خصوصی و رفع موانع تولید در شهرستان ابوموسی با حضور فرماندار، فعالین بخش خصوصی، سرمایه گذاران و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

در ابتدا قدمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دبیر جلسه گفت: هدف از برگزاری این جلسه بررسی مشکلات و موانع تولید و سرمایه گذاری در شهرستان و تلاش جمعی برای رفع این موانع می باشد تا واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان بتوانند از حالت نیمه فعال و رکود خارج شوند و شاهد رونق اقتصادی و اشتغال در شهرستان باشیم.

 

سپس هر یک از سرمایه گذاران و مالکین بنگاه های تولیدی و خدماتی شهرستان، موانع و مشکلات بر سر راه تولید و سرمایه گذاری در شهرستان ابوموسی را بیان و از فرماندار و مسئولین شهرستان درخواست کردند که در رفع این موانع و مشکلات اقدام کنند و دست تولید کننده ها و سرمایه گذاران بخش خصوصی را بگیرند و به آنها کمک کنند.

 

اجرایی نشدن مصوبات دولت در خصوص مشوق های تولید در شهرستان، عدم وجود زیرساخت های گردشگری، اقامت و پذیرایی، تفریحی و تجاری، مشکلات حمل و نقل، نداشتن بازار مصرف کالاهای تولیدی در شهرستان، مشکلات صدور کالا، مشکلات برق و مخابرات، مشکلات واگذاری زمین و صدور سند مالکیت، اهم موانع و مشکلات مطرح شده از سوی فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران بخش خصوصی شهرستان در این نشست بود.

 

در ادامه سعیدی فرماندار شهرستان ابوموسی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری و نقش آن در بهبود وضعیت اقتصادی و بویژه اشتغال این شهرستان گفت: تمام ظرفیت های شهرستان در خدمت سرمایه گذاران بخش خصوصی می باشد و همه دستگاه های شهرستان باید در رفع موانع مطرح شده تلاش جدی کنند و هر دستگاه نسبت به پیگیری مشکلات مرتبط با حوزه خود اقدام جدی نماید.

 

وی با اشاره به شرایط خاص شهرستان ابوموسی، اظهار داشت: تا کنون سرمایه گذاران زیادی برای سرمایه گذاری در شهرستان اعلام آمادگی کرده اند و شما عزیزان که سرمایه خود را در این شهرستان هزینه کرده اید حقیقتا کاری جهادی کرده اید و این را برای خود افتخار بدانید و فرمانداری و تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان با تمام توان در جهت رفع موانع پیش روی شما تلاش می کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با همفکری، همگرایی و هم افزایی بیشتر زمینه را برای رونق سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان فراهم نمایند و هر چه زودتر برای رفع موانع تولید، کارگروهی متشکل از دستگاه های مسئول تشکیل دهند.

 

در پایان فرماندار شهرستان ابوموسی ضمن بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با سرمایه گذاری و تولید در شهرستان، نسبت به رفع آنها در تمامی بخش ها و زمینه ها از سوی مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط تاکید کرد و حضور مستمر سرمایه گذاران در شهرستان و پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی خود را ضروری دانست.

 

_DSC1455

_DSC1458

_DSC1460

_DSC1465

_DSC1467

_DSC1469

_DSC1473

_DSC1482

_DSC1484

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff