نشست رئیس حوزه هنری هرمزگان با مدیر کل صدا و سیما/ایجاد تعامل برای تولیدات مناسب از مهم ترین اهداف نشست
+ پ -
نشست رئیس حوزه هنری هرمزگان با مدیر کل صدا و سیما/ایجاد تعامل برای تولیدات مناسب از مهم ترین اهداف نشست

مدیرکل صدا و سیمای هرمزگان گفت: صدا و سیما و حوزه هنری با توجه به دارا بودن وجوه مشترک ، می توانند با تشریک مساعی ، بستری مناسب برای توسعه و تقویت جبهه هنر انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛و به نقل از فرهنگ کده ،در نشستی با حضور پیش دار ، رییس حوزه هنری هرمزگان و مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس،برنامه های ویژه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی ، مورد بررسی قرار گرفت.

انوشیروان پیشدار در دیدار با مهدی جلایی ، مدیر کل صدا و سیمای مرکزخلیج فارس اظهار داشت : باید بستری فراهم شود تا از ظرفیت های ویژه ای که در حوزه فرهنگ و هنر استان وجود دارد نهایت استفاده و بهره به عمل آید.

 

وی  در ادامه تاکید کرد : حوزه هنری هرمزگان  قادر به کشف این ظرفیت ها است و صدا و سیما می تواند در استفاده هر چه بیشتر از این  ظرفیت های فرهنگی و معرفی این استعدادها به جامعه نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا نماید.

 

رییس حوزه هنری هرمزگان در ادامه بر ایجاد تعاملات صدا و سیما و حوزه هنری استان در بهره مندی و کشف هر چه بیشتر ظرفیت های فرهنگی استان تاکید کرد و افزود:صدا و سیما و حوزه هنری با توجه به دارا بودن وجوه مشترک ، می توانند با تشریک مساعی ، بستری مناسب برای توسعه و تقویت جبهه هنر انقلاب اسلامی باشند تا از این مسیر بتوان ضمن تربیت هنرمندان  متعهد ، شاهد تولید آثار فاخر و اثر گذار در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری در استان باشیم.

 

جلایی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس  نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت ها و وجوه مشترک با حوزه هنری، گفت: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس این آمادگی را دارد تا در راستای معرفی آثار و تولیدات هنرمندان متعهد و انقلابی ، همکاری لازم را به عمل آورد.

 

وی افزود: انجام تولیدات مشترک با استفاده از ظرفیت های موجود می تواند بستری مناسب برای تولید محتوای مناسب بر اساس ضرورت های جامعه باشد.

 

جلایی با توجه به اهداف و برنامه های صدا وسیمای مرکز خلیج فارس و حوزه هنری هرمزگان افزود : تعامل بخش های مختلف این دو نهاد در حوزه های مختلف فرهنگی ، یک نیاز و ضرورت است که می تواند منجر به تولید آثار فاخر و ارزشمندی در سطح جامعه گردد.

 

در پایان این نشست ، برنامه های ویژه گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان حوزه هنری هرمزگان تدوین شده بود ،مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff