1

نشست توجیهی طرح رفیقانه ویژه اعضاء نهضت پیشرفت بانوان برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، معصومه هوشمند کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی هرمزگان در نشست توجیهی طرح رفیقانه ویژه اعضاء نهضت پیشرفت بانوان که در سالن کنفرانس اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان برگزار شد اظهار کرد: طرح رفیقانه یک طرح حمایتی از شکوفایی دختر ایرانی، تجربه هیجانات مثبت و تقویت پدیده رفاقت، ایجاد کنش گری در دغدغه مندان ارزشی نوجوان و جوان جهت رفاقت و همراه سازی افراد در معرض آسیب از همسالان است.

وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح رفیقانه افزود: نسبت پدیده رفاقت با حیات و هویت اجتماعی فرد و عدم وجود برنامه ریزی و جهت دهی فرهنگی پدیده رفاقت در سطح کلان کشوری است.

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: طرح رفیقانه درآمدی است بر شناخت پدیده رفاقت و تلاش برای ایجاد زمینه تجریه تفریح و سرگرمی رفاقتی در فرصت ها و فضاهای سالم است.

هوشمند ابراز داشت: در واقع طرح رفیقانه در راستای ارائه یک طرح راهبردی ذیل موضوع عفاف و حجاب است.

وی؛ کشف گروه های دوستی، توانمندسازی دختران انقلابی در جهت تاثیرگذاری بر همسالان خود، تعریف برنامه های کوتاه و چالش های موضوعی و همچنین ایجاد زمینه رشد و تعالی افراد از جمله اقدامات طرح راهبردی رفیقانه برشمرد.

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی هرمزگان در پایان، پژوهش و تولید محتوا، گفتمان سازی، آموزش و توانمندسازی، رسانه و شفافیت بخشی و شبکه سازی نیروی انسانی رفیقانه از جمله محورهای این طرح عنوان کرد.

انتهای پیام/