نشست تخصصی سبک زندگی در دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار شد
+ پ -
نشست تخصصی سبک زندگی در دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار شد

نشست تخصصی اعضای حلقه علمی سبک زندگی با حضور دکتر عباس صلاحی، رئیس بسیج اساتید کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، حلقه علمی مجمعی است شامل حداقل یک عضو هیئت علمی بسیجی  فرهیخته و دارای مقبولیت و تعدادی دانشجوی مقاطع مختلف تحصیلی که در راستای کمک به گسترش آموزش، تولید، مدیریت علم وارتقا بصیرت اعضا با تاکید بر فرهنگ اسلامی و بسیجی توسط بسیج اساتید دانشگاه و تحت حمایت یکی از پژوهشکده های بسیج اساتید تشکیل می گردد.

 

 

در نشست تخصصی حلقه علمی سبک زندگی، دکتر صباحی زاده مسئول حلقه علمی سبک زندگی با  بیان عملکرد سالانه حلقه علمی و تشریح برنامه های آتی،گفت: استمرار آموزش ها با نگاه به قوت ها وضعف ها، فرصتها و تهدیدات برون دانشگاهی و دورن دانشگاهی را از اعضای حلقه  علمی خواستارم و از حمایتهای دانشگاه و بسیج اساتید استان هرمزگان تشکر می کنم.

 

 

دکتر عباس صلاحی، رئیس بسیج اساتید کشور در جمع اعضای حلقه علمی سبک زندگی با اشاره به اهمیت کار علمی و اندیشه ورزی در دانشگاه، اظهارکرد: داتنشگاه محلی برای اندیشه ورزی است نه پایگاه سیاسی و محل احزاب.

 

وی، تصریح کرد:  ماموریت انقلاب اسلامی ایران ایجاد تمدن جدیدی به نام تمدن اسلامی در عرصه بین المللی و هدف اصلی انقلاب اسلامی در درون کشور تبدیل شدن به کشوری قدرتمند است و این دو بعد لازم و ملزوم یک دیگر هستند.

 

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اهمیت حلقه های علمی در دانشگاه، خاطرنشان کرد: حلقه های علمی متحول کننده دانشگاهها هستند و از طریق توجه به حلقه های علمی  است که دانشجو پروری واقعی اتفاق خواهد افتاد.

 

در پایان  اعضای حلقه های علمی به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff