نشاط و شادابی جوان به معنای ابتذال و موسیقی نیست
+ پ -
نشاط و شادابی جوان به معنای ابتذال و موسیقی نیست
سرپرست فرهنگ و ارشاد بندرخمیر:

نشاط و شادابی جوان به معنای ابتذال و موسیقی نیست

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت: افرادی که مدعی افسردگی جوانان هستند ، نشاط وشادی را توام با ابتذال می دانند که این مسائل در جامعه ایرانی و در بین جوانان مقید به جمهوری اسلامی جایگاهی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مجید اکبری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت : هر شخصی در زندگی خود مسائل و مشکلات خاصی دارد و دلایل افسردگی در افراد مختلف می باشد . اما یکی از ریشه ای ترین موضوعاتی که امروزه باعث افزایش افسردگی در بین جوانان شده است عدم تسلط آنها بر کنترل و اداره زندگی اجتماعی است.

 
اکبری در ادامه یادآور شد : امروزه اگر نگاهی به موفقیت های ایران در عرصه های جهانی و علمی و داشته باشیم می بینیم که در همه حوزه ها و عرصه ها جوانان می درخشند و نقش آفرینی می کنند ، که خود نشان از شادابی و طراوت در بین جوانان ما می باشد.

 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره استفاده از بهانه هایی همچون افسردگی جوانان ایرانی ، افزود: سنجش جوانان ایرانی با معیارهای غربی یک سنجش اشتباه و نادرست است ، جوانان ایرانی تربیت شده مکتب اسلامی و فرهنگ غنی ایران اسلامی می باشند.

 
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بندر خمیر خاطر نشان کرد:افرادی که مدعی افسردگی جوانان هستند ، نشاط وشادی را توام با ابتذال می دانند. که این مسائل در جامعه ایرانی و در بین جوانان مقید به جمهوری اسلامی جایگاهی ندارد.

 
اکبری عنوان کرد: ما با شادی و نشاط جوانان مخالف نیستیم و به فرمایش امام راحل با کسانی که سعی دارند هنر و موسیقی را با حال و هوای فرهنگ غربی در جامعه ترویج دهند مخالف هستیم. وقتی جوانان در شبهای قدر قرآن بر سر می گیرند ، نشان از عشق و ارادت خاص به امیرالمونین (ع) می باشد و در این جوانان شادابی و طراوت وجود دارد.
انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff