نزدیک به۱۴۰۰سبد غذایی به خانواده‌های نیازمندبستکی اهدا شد

جواد رستمی زاده، رئیس کمیته امداد شهرستان بستک درگفتگو باخبرنگار هرمزاظهار کرد: از ابتدای سال 99 تاکنون، با همکاری و مشارکت خیران تعداد یک هزار و 350 سبد غذایی به ارزش 236 میلیون تومان، به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم شهرستان اهدا شده است.

وی با بیان اینکه ارزش هر سبد غذایی 150 تا 200 هزار تومان است، افزود: اقلام موجود در هر سبد غذایی شامل برنج، روغن، شکر، حبوبات، مارکاونی، تن ماهی، خرما و شکر بوده که با همکاری و مشارکت خیران تأمین و بین مددجویان ساکن در روستاهای محروم شهرستان بستک توزیع‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بستک با تأکید بر اینکه سبدهای کالای اهدائی با اولویت خانواده‌های ایتام و دارای سرپرست بیمار و سالمند توزیع می‌شود،عنوان کرد: هم‌اکنون حدود سه هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بستک قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

رستمی زاده در خصوص پل ارتباطی میان مددجویان و کمیته امداد،خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی جامعه و با توجه به شیوع بیماری کرونا مددجویان بدون مراجعه حضوری به کمیته امداد و از طریق سامانه الکترونیکی” e.emdad.ir ” و یا شماره تلفن‌های مستقیم مددکاران خود می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری نمایند.

انتهای پیام/