نرخ ارز بر اساس مصلحت کشور و میزان صادرات و واردت تعیین می شود/نوسانات ارزی محدود است؛جای نگرانی وجود ندارد
+ پ -
نرخ ارز بر اساس مصلحت کشور و میزان صادرات و واردت تعیین می شود/نوسانات ارزی محدود است؛جای نگرانی وجود ندارد

وزیر امور اقتصاد و دارایی در رابطه با لایحه اصلاح نظام بانکی گفت: مراحل تدوین لایحه به پایان رسیده و تا دوهفته دیگر به هیات دولت داده می شود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ علی طیب نیا در حاشیه آغاز نخستین همایش صنعت آهن و فولاد کیش با اشاره به اینکه نرخ ارز بر اساس مصلحت کشور و میزان صادرات و واردت تعیین می شود گفت: نوسانات ارز محدود بوده و جای نگرانی وجود ندارد و دولت در این زمینه تصمیم گیری های لازم تا سال ۹۵ را انجام می دهد.

 
وی همچنین با تاکید بر اینکه تلاش شده است تا با وجود نوسانات و کاهش قیمت نفت با برنامه ریزی، سیاست کاهش تورم و کسب رونق اقتصادی مشکلات مهار شود گفت: از نیمه سال گذشته قیمتت نفت کاهش پیدا کرده است که معمولا نوسانات رونق و رکود اقتصاد ایران وابستگی شدید به نفت دارد.

 
طیب نیا در رابطه با میزان رشد اقتصادی در نیمه اول سال اظهار کرد: آمار و اطلاعاتی هنوز تهیه نشده است باید بانک مرکزی گزارش اولیه خود را بدهد تا بر اساس آن تصمیم گیری و قضاوت شود.

 
وی آینده رشد اقتصادی را امیدوار کننده دانست و افزود:شرایط در حال تغییر است و در ماه های آینده تغییرات زیادی در عرصه اقتصاد خواهیم داشت.

 
نخستین کنفرانس صنعت آهن و فولاد کشور با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی، مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، جمعی از مدیران شرکت های بزرگ فعال در حوزه صنعت فولاد و آهن و شرکت خارجی از ۲۵ کشور در مرکز همایش های بین الملی در جزیره کیش به مدت دو روز برگزار شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff