ندای مظلومیت قدس را به گوش جهانیان برسانیم/برای ایجاد وحشت در دل صهیونیست همه می آییم
+ پ -
ندای مظلومیت قدس را به گوش جهانیان برسانیم/برای ایجاد وحشت در دل صهیونیست همه می آییم

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس،ندای مظلومیت قدس را به گوش جهانیان می رسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ احمد خنجی امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر با اشاره به نزدیک شدن به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روزجهانی قدس،بر لزوم حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی این روز تأکید کرد وگفت:حضور باشکوه وپرشور در راهپیمایی روز قدس وحشت را در دل صهیونیست غاصب و همدستانش می اندازد.

 

شیخ احمد خنجی اظهار کرد: قدس امروز در گرو صهیونیست غاصب است وما مسلمانان نیز باید قبله اول مسلمین جهان راکه محل معراج پیامبر گرامی اسلام نیز می باشد، از چنگال صهیونیست غاصب نجات دهیم.

 

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان روز قدس را یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب دانست و اظهار داشت: همه مسلمانان باید با حفظ وحدت و برادری با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات اسراییل غاصب را محکوم کنند.

 

وی با اشاره به اهمیت روز قدس تصریح کرد: روز قدس یکی از روزهای به خاطرماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی است که قریب به ۳۷ سال از آن می گذرد و ما هرسال پرشورتر از گذشته به ندای مقام معظم رهبری لبیک می گوئیم.

 

امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان ادامه داد: ندای “وا قدسا”ی حضرت امام (ره) در بیش از ۳۷ سال پیش،بسیار سازنده بود که هر روز این ندا پرشور تر می شود و مردم جهان با تأسی از فرمان حضرت امام(ره) و نائبش مقام معظم رهبری این تجمع عظیم را به شکل ویژه ای برگزار می کنند. ندای “وا قدسا “یی را که در روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی،حضرت امام (ره) سردادند.

 

شیخ خنجی امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان با دعوت از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس افزود: همه با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ندای مظلومیت،ندای اسارت و ندای مردمی که به عنوان مسلمان در آن جایگاه عظیم (قدس)زندگی می کنند را به گوش جهانیان برسانیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff