نداشتن حامی و عدم تمکن مالی ، مهمترین مشکل باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی جاسک است
+ پ -
نداشتن حامی و عدم تمکن مالی ، مهمترین مشکل باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی جاسک است

رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک گفت : نداشتن حامی و عدم تمکن مالی ، مهمترین مشکل باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی جاسک است که مشکلات مذکور تاکنون مانع رشد ورزش و حضور تیم‌های ورزشی در سطح استان و حتی کشور نشده و نخواهد شد بلکه ورزشکاران شهرستان جاسک با انگیزه و انرژی بیشتری به ورزش خود ادامه می‌دهند و در مسابقات بین‌المللی کشوری و استانی حضوری فعال دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز ؛ عبدالمجید مرادی  رئیس ورزش و جوانان شهرستان جاسک در اولین جلسه مشترک هیات‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهرستان جاسک ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مسئولین هیات‌ها و باشگاه‌های ورزشی جاسک در جهت رشد و گسترش ورزش شهرستان اظهار کرد: سال ۹۵ از سوی رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقاومتی، ‌اقدام و عمل مزین شده است و مسئولین هیات‌ها و باشگاه‌های ورزشی شعار سال جدید را نصب‌العین کارهای خود قرار دهند و با اقدام و عمل می‌توانیم ورزش شهرستان جاسک را به شرایط مطلوب برسانیم.

 

وی افزود: در سال ۹۴ سال خوبی برای ورزش شهرستان جاسک بود که با فعالیت‌ها و تلاش‌های خوب روسای هیات‌های ورزشی و حمایت‌های شخص مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان و نیز همکارهای خوب فرماندار شهرستان و راهنمایی‌ها و ارشادات حکیمانه امام جمعه شهرستان توانستند ۶۰ مدال رنگارنگ طلا و نقره و برنز را در مسابقات بین‌المللی، کشوری و استانی کسب کنند.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان جاسک گفت: بیشترین مدال‌های کسب شده در رشته‌های رزمی کاراته آقایان و بانوان، شطرنج آقایان، دارت بانوان و پرورش اندام آقایان بوده که جا دارد از ورزشکاران و خانواده‌هایشان و روسای هیات‌های ورزشی شهرستان تقدیر و تشکر شود.

مرادی ادامه داد: در سال ۹۵ مسئولین هیات‌های ورزشی با برنامه‌ریزی مدون و با اقدام و عمل بایستی تلاش کنند تا افتخارات بیشتری نسبت به سال قبل نصیب شهرستان گردد.

این مسئول گفت: در سال ۹۵ اداره ورزش و جوانان جاسک بحث آموزش و برگزاری کلاس‌های آموزشی مربیگری و داوری، اعزام و حضور تیم‌های ورزشی در مسابقات کشوری و استانی، توسعه و حمایت از ورزش بانوان و ورزش روستاها، برگزاری دومین دوره مسابقات جام سواحل مکران در چندین رشته ورزشی، توسعه ورزش‌های ساحلی و آبی، تلاش در جهت توسعه زیرساخت‌های ورزشی روستایی، توسعه ورزش همگانی، غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، تعامل و همکاری با ورزش آموزش و پرورش و بسیج و دانشگاه‌ها و نیروی دریایی ارتش و افزایش آمار بیمه ورزشکاران را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در سال ۹۴ تعداد یک هزار و ۲۷۰ نفر از ورزشکاران شهرستان جاسک بیمه ورزشی شده‌اند که در سال ۹۵ با همکاری روسای هیات‌ها و باشگاه‌ها آمار بیمه ورزشی شهرستان ارتقا پیدا خواهد کرد.

متولی ورزش شهرستان جاسک گفت: توجه به ورزش بانوان از برنامه‌های اصلی و اساسی این اداره در سال ۹۵ خواهد بود چراکه استعدادهای خوبی در ورزش بانوان داریم و بیشترین مدال‌های کسب‌شده ورزشکاران در سال ۹۴ متعلق به بانوان بوده است.

مرادی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک در نظر دارد روسای هیات‌های ورزشی که فعالیت خوبی ندارند و یا کم‌کار هستند و با این اداره هماهنگ نیستند را برکنار و به‌جای آنها افراد فعال و با انگیزه را جایگزین خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید به رشد و گسترش ورزش کشور توجه جدی دارد و با حمایت‌های مقام عالی وزارت و استاندار هرمزگان و نیز مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و فرماندار محترم شهرستان جاسک عملیات اجرایی ۶ سالن ورزشی سرپوشیده و ۶ زمین ورزشی روباز آغاز شده که پیشرفت‌های خوبی دارند. اگر اعتبار و بودجه آنها سریع تخصیص پیدا کند بخشی از این پروژه‌ها تا پایان سال ۹۵ و بخش دیگری از آنها تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد و تحویل جامعه ورزشی شهرستان جاسک خواهد شد. تمامی این پروژه‌های ورزشی در بخش لیردف و بخش مرکزی در حال انجام است.

رئیس ورزش و جوانان جاسک تصریح کرد: توجه جدی به ورزش محلات از دیگر برنامه‌های این اداره در سال ۹۵ می‌باشد که به‌منظور توسعه فضاهای ورزشی محلات و نیز شناسایی استعدادهای ورزشی محلات دو زمین ورزشی چمن مصنوعی محله‌ای در محلات ولی‌عصر و سرکله شهرستان جاسک در سال ۹۵ احداث می‌شود.

مرادی از زحمات و همکاری شخص مدیر کل ورزش و جوانان، فرماندار محترم شهرستان و بخشداران لیردف و بخش مرکزی، روسای ادارات و روسای ورزش تربیت بدنی بسیج، سپاه دریایی، منطقه دوم دریایی ولایت، آموزش و پرورش، دریابانی و نیروی انتظامی و امام جمعه محترم و روسای هیات‌ها و باشگاه‌های ورزشی شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff