ندادن مجال برای حضور ثمر بخش قشر دانشجو در بشاگرد
+ پ -
ندادن مجال برای حضور ثمر بخش قشر دانشجو در بشاگرد

در امور اجتماعی مردم، همچنان در پاره ای از مواقع شاهد ازهم گسیختگی هایی هستیم که سرعت خدمت رسانی را کند نموده و شاید یکی از دلایل آن ندادن مجال برای حضور ثمر بخش قشر دانشجو باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ بشاگرد نیوزشهرستان بشاگرد پس از گذشت قریب به هفت سال از ارتقا، در امور اجتماعی مردم همچنان در پاره ای از مواقع شاهد ازهم گسیختگی هایی هستیم که سرعت خدمت رسانی را کند نموده و شاید یکی از دلایل آن ندادن مجال برای حضور ثمر بخش قشر دانشجو می باشد. اما روح تشنه و تیز بین و تحرک و تکاپوی انقلابی ما دانشجویان همه موارد را رصد می کند که در صورت پشتیبانی مسئولان می شود و می توانیم فلسفه ای نوین از خدمت به مردم و رفع چالش های زندگی آنان ایجاد نماییم.

در این مسیر مشکلاتی تمرکز ما را تحت الشعاع قرار داده است که در فضایی بدون تعارف به سمع و نظر مسئولان می رسانیم.

۱- ندادن میدان به دانشجویان برای ایده پردازی خلاقانه در برقراری پیوند خصوصا در عرصه علم و صنعت و کشاورزی (تحقق اقتصاد مقاومتی).

۲- نداشتن فضای مناسب علمی، آموزشی، ورزشی، کارگاهی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی مناسب در شهرستان.

۳- در عرصه سیاسی شهرستان خصوصا برگزاری انتخابات استفاده از ظرفیت دانشجویی در اولویت ۴ و ۵ می باشد، این در صورتی است که شاید سیاستمدارترین افراد در شهرستان دانشجویان باشند.

۴- با توجه به ظرفیت عظیم فرهنگی که در این قشر موجود می باشد، انتظار این مجموعه این بوده است که برای ساماندهی امور فرهنگی شهرستان کمیته های مشترک بین نهادهای متولی امور فرهنگی و قشر دانشجو تشکیل شود که نشد (یادمان باشد که تهاجم فرهنگی در اشکال خاموش وارد شهرستان گردیده، از مواد مخدر گرفته تا فضاهای سایبری مخرب و … ).

۵- کمترین توقع ما از رسانه های تصویری و شنیداری حضور هفتگی در بین قشر دانشجو و برگزاری برنامه تریبون آزاد و فعال نمودن کرسی های آزاد اندیشی و انعکاس آن می باشد.

ما به عنوان تشکل بسیج دانشجویی این اطمینان را به مسئولان محترم و دلسوز می دهیم که در صورت توجه ویژه و رفع مشکلات، ما با روحیه مطالبه گری ذاتی که داریم با تجمیع ایده ها، تحولات سیاسی در حوزه های علمی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی به وجود بیاوریم و جایگاه واقعی بشاگرد را در استان تثبیت و ارتقا بخشیم.

 

(وسلام علیکم و رحمه الله و برکات)

صابر حسن زاده، دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد بشاگرد

 

انتهای پیام/ ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff