نخستین پیروزی تیم سیبه کوخرد در لیگ برتر فوتبال استان
+ پ -
نخستین پیروزی تیم سیبه کوخرد در لیگ برتر فوتبال استان

تیم فوتبال سیبه کوخرد با برتری ۲_۰ مقابل شهاب سلیمانی میناب به نخستین پیروزی خود در لیگ برتر استان دست پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال استان عصر روز جمعه نماینده شهرستان بستک تیم فوتبال سیبه کوخرد در زمین چمن مصنوعی این شهرستان میزبان شهاب سلیمانی بود، که شاگردان نظام الدین تاجی پور با دو گل نجیب کوچکی و عزت الله گلی میهمان خود را شکست دادند تا به نخستین پیروزی خود در این رقابتها دست پیدا کند.
نماینده شهرستان بستک در این دیدار، بازی کاملا برتر و هجومی را در دستور کار خود قرار داده بود که در همان نیمه نخست دو بار دروازه نماینده میناب رو باز کرد تا این نتیجه تا پایان بازی حفظ شود و سیبه رو در جدول ۶امتیازی کند.
شهاب سلمانی هم در امتیاز ۳باقی ماند.

اما دیگر نماینده شهرستان بستک گازال جناح  که میزبان جنوب برکه دوکای پارسیان بود ۳_۲ بازی را واگذار کرد تا سومین شکست پیاپی خود را به ثبت برساند .

در حالی این نتیجه به دست امد که شاگردان اقای جان جان در تیم گازال ۲_۱ از حریف خود پیش بودند اما در پایان ۳_۲بازی را واگذار کردند تا با ثبت سومین شکست پیاپی به نیمه دوم جدول سقوط کند.

گلهای نماینده شهرستان بستک در این دیدار منصور و اسحاق دوحرف به ثمر رساندند.
اما نقطه جالب توجه این دیدار حضور صالح رخ یا به عبارتی محمد رخ بود بازیکنی که گفته می شد، به دلیل جعل اسناد دو سال از حضور در میادین رسمی ورزشی  محروم است اما در این دیدار برای نماینده پارسیان توپ زد.
صالح رخ یا به عبارتی محمد رخ در لیگ دو استان سال جاری برای بهزستی کمشک بازی می کرد که بعد از مشخص شدن این بازیکن مبنی بر اینکه  به اسم جعلی و به جای محمد برادرش بازی می کرد باعث شد تا هم بهزستی از رسیدن به مرحله پلی اف باز بماند و هم این بازیکن دو سال از مستطیل سبز فاصله بگیرد، حالا چه اتفاقی افتاده  که به یکباره و کمتر از پنج ماه این بازیکن به میادین بازگشته؟؟ سوالی است که بعد از حضور رخ در ترکیب برکه دوکا به ذهن دوستداران فوتبال استان رسید؟ صالح رخ یا محمد رخ مگر محروم نیست؟؟پاسخ این سوال وسوالات مبهم دیگر در مورد بازگشت این بازیکن ذهن ها رو به خود مشغول کرده است.

گازال جناح در امتیاز ۶باقی ماند و نماینده پارسیان ۱۰امتیازی شد.

گفتنی ایست هفته ششم این پیکارها سه شنبه ۲۲دی ماه برگزار خواهد شد که طبق برنامه سیبه کوخرد و گازال جناح به ترتیب به مصاف اروند سورو و شهرداری نوین بندرعباس خواهند رفت.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff