نخستین همایش دهیاران بخش مرکزی در سال جاری برگزارشد
+ پ -
نخستین همایش دهیاران بخش مرکزی در سال جاری برگزارشد

بخشدار مرکزی بندرلنگه در اولین همایش دهیاران بخش مرکزی در سال جاری گفت: در سال جدید نظارت بر پروژه های دهیاری ها و همچنین بازید منظم از روستاها در دستور کار قرار خواهد داشت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مــــرواریـــد نــــیـــوز؛ مهدی صابری بخشدار مرکزی بندرلنگه در اولین همایش دهیاران بخش مرکزی در سال ۱۳۹۵ ضمن تبریک به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی و تقدیر از این دلاور مردان که با حمایت قاطع از امام خمینی (ره) مردمی بودن خود را به اثبات رساند و در حال حاضر جز قدرتمندترین ارتش های جهان محسوب می شود که ما به این عزیزان افتخار میکنیم.

 
بخشدار مرکزی در ادامه به نامگذاری سال ۹۵ به اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود بایستی این تکلیف که رهبر فرزانه نظام بر دوشمان گذاشته  که همان خارج شدن از شعاری کردن اقتصاد مقاومتی با توجه به تاکیدات دکتر جادری استاندار هرمزگان به نحو شایسته در راستای به ثمر نشستن آن اقدام عملی کنیم.

 
صابری ضمن اشاره به حضور مدیرکل ورزش و جوانان در روستاهای بخش مرکزی ،خوشبختانه با نظر مثبت فرماندار و مدیرکل شاهد تغییرات خوبی در بحث ورزشی روستاها خواهیم بود.
بخشدار مرکزی شهرستان بندرلنگه ادامه داد با توجه به در پیش بودن ۱۳ رجب و میلاد با سعادت حضرت علی (ع) تاکید کرد دهیاری ها باید نسبت به برگزاری مراسمات طبق گذشته اهتمام داشته باشند.

 

این مقام مسئول افزود در سال جدید نظارت بر پروژه های دهیاری ها و همچنین بازید منظم از روستاها در دستور کار قرار خواهد داشت .

 

وی در پایان از اجرای مراسمات در ایام نوروز و برگزاری  نمایشگاه ها در روستاها و همچنین خدمات رسانی به مسافران نوروزی تشکر کرد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff