نجات اقتصاد کشور رفتن به سمت آمریکا نیست/ آمریکا به دنبال نفوذ به ایران است
+ پ -
نجات اقتصاد کشور رفتن به سمت آمریکا نیست/ آمریکا به دنبال نفوذ به ایران است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: مذاکره با آمریکا برای ما ضررهای فراوانی دارد و نجات اقتصاد کشور رفتن به سمت آمریکا نیست.

ContentImages_59783
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری در جمع هنرمندان واقعه غدیر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه نفوذ آمریکا اظهار کرد: مقام معظم رهبری دلسوزترین فرد در جهان اسلام و نسبت به اسلام و مملکت ایران است و عالی ترین دیدبان که هم مسائل داخل و هم خارج از کشور را به خوبی رصد می کند و به نقشه های دشمن اشراف دارد در سخنرانی روز گذشته خود با تمام وجود ابراز نگرانی کردند، بخاطر نفوذ آمریکا و حجت را بر همه تمام کردند و کار را یکسره نمودند.
مختاری در ادامه بیان داشت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا برای کشور ما ضررهای فروانی دارد و هیچ منفعتی ندارد.
مختاری در ادامه یادآور شد: قبل از انقلاب که ما مرگ بر آمریکا نمی گفتیم و آمریکا در کشور ما بود و کامل اختیار تمام داشت شاه، کابینه، مجلس کلا در اختیار امریکا بود چه کاری برای کشور ما کردند در زمان طاغوت کدام صنعت، دانش، تکنولوژی و چه اثرگذاری در دنیا داشتیم وجود آمریکایی جزء غارت منابع و نفت کشور چیز دیگری براما نداشت انها اموال ما را چپاول و نسبت به مسئولین و مردم ما بی حرمتی می کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: امروز عربستان یک کشور کاملا تحت نفوذ آمریکا است آیا شما تکنولوزی علم دانشمند صنعت در عربستان می بینید حتی آب خوردنش هم وابسته به آمریکاست اگر روزی آمریکا و همپیمانانش بخواهند از این کشور بروند زیر پایشون هم عربستانی ها نمی توانند جارو کنند، عربستان یک کشور صد درصد مصرفی است که تمام پول آن از ورود حجاج و نفت می باشد که اگر این دو نباشد مردم عربستان ۲۰ روز هم نمی توانند دوام بیاورند این حاصل نفوذ آمریکاست.
وی در ادامه تصریح کرد:کلنگ انرژی هسته ای در کشور ما قبل از انقلاب زده شد و همزمان با کشور ما در مصر هم این کار صورت گرفت، ایران انقلاب کرد و تو دهن آمریکا زد و مرگ بر امریکا هم گفتیم الان جزء ۸ کشور صاحب انرژی هسته ای هستیم مصر قبل از انقلاب ما تحت نفوذ آمریکا بعد از انقلاب تحت نفوذ آمریکا و بعد از انقلاب خودشان هم همین طور ایا یک خشت روی خشت هسته ای ان گذاشته شده است این واقعیت نفوذ آمریکاست.
مختاری ادامه داد: ما برای این کشور زحمت های زیادی کشیدیم جوانان ما و مسئولین همه شبانه روزی زحمت می کشند و در حال حاضر ما یک کشور روبه رشدی هستیم، چرا باید بریم تحت نفوذ آمریکا و حاصل نفوذ آمریکا چیزی جزء توقف وابستگی نیست امریکاییها ذره ای هم به ما کمک نمی کنند.
امام جمعه شهرستان در ادامه تاکید کرد:امروز شما هنرمندان دلسوز یک کاری برای این مسئله به صورت نمایش در زمینه ضد نفوذ آمریکا طراحی کنید و به نمایش بگذارید.
حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به نمایش واقعه غدیر گفت: علی بن ابى طالب علیه السّلام فضیلت‏هاى بى‏شماری دارد هر کس یکى از آنها را نقل کند واقرار هم به آن فضیلت داشته باشد خداوند گناهان گذشته و آینده‏ى او را بیامرزد و هر کس فضیلتى را از او بنویسد تا آنگاه که آن نوشته باقى باشد فرشتگان برایش طلب آمرزش کنند.
مختاری در ادامه افزود: شما هنرمندان با زبان گویای هنر کاری کردید که بخشی از واقعه غدیر و این فضیلت مولا امیر المومنین در ذهن مردم بماند و یک کار بسیار بزرگ و پر اجری است .
مختاری در ادامه تصریح کرد: یکی از بهترین رسانه ها هنر است و هنر ابزاری در رساندن یک پیام است و باید این پیام حاوی محتوای خوب و فردی که مشاهده می کند در راه بندگی خدا قرار گیرد، هنری که در مسیر بنگی خداوند باشد می شود شریف است و نمایش تئاتر باید مردم را به خدا نزدیک کند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff