نتیجه هر فعالیتی در جهت مبارزه با مواد مخدر پرورش نسل جوان برومند است
+ پ -
نتیجه هر فعالیتی در جهت مبارزه با مواد مخدر پرورش نسل جوان برومند است

معاون فرماندار رودان گفت: هرگونه فعالیت و خدماتی که در شورای مبارزه با مواد مخدر صورت گیرد، برای مردم فهیم و فرهنگی رودان و پرورش یک نسل جوان سالم و برومند است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای مواد مخدر شهرستان رودان، گفت: هرگونه فعالیت و خدماتی که در شورای مبارزه با مواد مخدر صورت گیرد برای مردم فهیم و فرهنگی  رودان و پرورش یک نسل جوان سالم و برومند است و تلاش شود خدمات قابل توجه و شایانی ارائه گردد و این موضوع با مشارکت مثبت و همه جانبه تمامی اعضاء محقق می شود.

 

نیک طبع با بیان اینکه هر گونه فعالیت در حوزه مبارزه با مواد مخدر یک کار فرهنگی محسوب می شود، اظهار کرد: در امور فرهنگی همواره مطابق با تغییرات که در جامعه حاصل می گردد نتایج هم دستخوش تغییر است.

 

معاون فرماندار رودان افزود : در این گونه موارد با توجه به برقراری ارتباط مستقیم با یک اجتماع از مردم فهیم و منطقی، با تحول در نتیجه کار مواجه شده که این موضوع اثر گذاری مثبت و نمایان آن را کمرنگ می کند.

 

وی ادامه داد: برای فعالیت مستمر و با برنامه ریزی در شورای مبارزه با مواد مخدر یک طرح کارشناسی شده تدوین و تمامی اعضاء مطابق با طرح ارائه شده در حد وظیفه دستگاه اجرایی خود فعالیت نمایند.

 

معاون فرماندار رودان در پایان خواستار ارائه نظرات کارشانسی شده و جامع به همراه تصمیمات و پیشنهادات مناسب و اثر گذار توسط اعضاء در جلسات آینده شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff